Oldřišovská hokejbalová liga

hokejbal.laton.cz (hokejbal.zde.cz)
Rozpis utkání 2017-2018
Pravidla 2017-2018
Zprávy
Výsledky
Kanadské bodování
Tabulka
Rozhodčí
Síň slávy
Kontakty
Tisk výsledků

Výsledky


12. kolo

HC Plzeň - Predators 12:6,
Body: Římský Jindřich 4+1, Blaga Richard 3+1, Latoň Radek 2+1, Přikryl Jan 1+4, Latoň Petr 1+1, Kašparčík Lukáš 1+0, Černý Milan 0+1, Prchala Tomáš 0+1, Váňa Radek 0+1 - Kovalčík Marek 3+1, Okruhlica Matěj 1+0, Steinwirth Libor 1+0, Vltavský Jiří 1+0

HBC Hněvošice - CSKA 1:9,
Body: Pospěch Jakub 1+0, Buchta René 0+1 - Bechný Vojtěch 4+2, Střižík Aleš 2+0, Bechný Bronislav 1+1, Hanke Ondřej 1+1, Hloušek Tomáš 1+1, Ciminga Vít 0+2, Macík Petr 0+1; vyloučení: Bechný Bronislav +1


9. kolo

Predators - CSKA 8:1,
Body: Kala Lukáš 3+3, Okruhlica Matěj 2+2, Kovalčík Marek 2+1, Steinwirth Libor 1+0, Vltavský Jiří 0+2 - Ciminga Vít 1+0, Hanke Ondřej 0+1; vyloučení: Kovalčík Pavel +1


11. kolo

HC Plzeň - HBC Hněvošice 5:3,
Body: Blaga Richard 2+1, Prchala Tomáš 1+3, Kašparčík Lukáš 1+0, Latoň Martin 1+0, Jadrný Michal 0+1 - Ševior Pavel 1+1, Buchta Radek 1+0, Ulička Radim 1+0, Buchta René 0+1, Pospěch Jakub 0+1

HC Moravan - CSKA 6:8,
Body: Kudela Petr 3+0, Samek Ondřej 2+0, Lokoč Pavel 1+0, Hřivňacký Lukáš 0+3, Bořucký Roman 0+1, Mrázek Jan 0+1, Rychlý Radim 0+1 - Kříž David 4+0, Hloušek Tomáš 2+1, Hanke Ondřej 1+0, Střižík Aleš 1+0, Kovalčík Pavel 0+3, Macík Petr 0+2, Ciminga Vít 0+1; vyloučení: Hřivňacký Lukáš +2, Ciminga Vít +2, Čagala Kamil +1, Kudela Petr +1, Kovalčík Pavel +1


10. kolo

HC Moravan - HC Plzeň 4:13,
Body: Kudela Petr 2+1, Hřivňacký Lukáš 1+0, Samek Ondřej 1+0, Bořucký Denis 0+2, Rychlý Radim 0+1 - Prchala Tomáš 6+3, Latoň Petr 4+2, Blaga Richard 2+4, Kašparčík Lukáš 1+0, Váňa Radek 0+1; vyloučení: Váňa Radek +1

Predators - HBC Hněvošice 2:4,
Body: Kovalčík Marek 1+0, Steinwirth Libor 1+0, Okruhlica Matěj 0+1, Werner Lukáš 0+1 - Pospěch Jakub 1+1, Ševior Pavel 1+1, Buchta Radek 1+0, Ulička Radim 1+0, Kotzian David 0+1, Stříbrný Jan 0+1; vyloučení: Müller Martin +1, Ševior Pavel +1


9. kolo

HBC Hněvošice - HC Moravan 1:4,
Body: Buchta Radek 1+0, Ulička Radim 0+1 - Bořucký Denis 2+0, Bořucký Roman 1+0, Lokoč Pavel 1+0, Samson Jaroslav 0+3; vyloučení: Pospěch Jakub +1, Čagala Kamil +1


8. kolo

CSKA - HC Plzeň 4:14,
Body: Kříž David 2+1, Kovalčík Pavel 1+1, Pospíšil Jiří 1+0, Hanke Ondřej 0+1 - Jadrný Michal 6+1, Blaga Richard 4+1, Kašparčík Lukáš 2+4, Přikryl Jan 1+1, Latoň Petr 1+0, Prchala Tomáš 0+4, Latoň Martin 0+1; vyloučení: Pospíšil Jiří +1, Schreiber Václav +1

Predators - HC Moravan 4:3,
Body: Okruhlica Matěj 1+1, Steinwirth Libor 1+1, Vltavský Jiří 1+1, Kala Lukáš 1+0, Müller Martin 0+1 - Rychlý Radim 2+0, Hřivňacký Lukáš 1+1, Bořucký Denis 0+1, Lokoč Pavel 0+1; vyloučení: Ondrejo Dušan +1


7. kolo

HBC Hněvošice - CSKA 2:6,
Body: Buchta Radek 1+0, Buchta René 1+0, Stříbrný Jan 0+1, Ulička Radim 0+1 - Střižík Aleš 2+0, Pospíšil Jiří 1+2, Bechný Vojtěch 1+1, Černý Jonáš 1+0, Ciminga Vít 1+0, Binar Martin 0+1, Hloušek Tomáš 0+1, Macík Petr 0+1; vyloučení: Pospěch Jakub +1, Černý Jonáš +1, Hloušek Tomáš +1

HC Plzeň - Predators 6:5,
Body: Matěják Aleš 2+0, Římský Jindřich 1+2, Latoň Radek 1+0, Prchala Tomáš 1+0, Přikryl Jan 1+0, Jadrný Michal 0+1, Latoň Martin 0+1, Latoň Petr 0+1 - Fabián Ondřej 2+1, Žůrek Petr 1+1, Kovalčík Marek 1+0, Werner Lukáš 1+0, Vltavský Jiří 0+2; vyloučení: Přikryl Jan +1, Žůrek Petr +1


6. kolo

HC Plzeň - HBC Hněvošice 5:3,
Body: Blaga Richard 3+1, Přikryl Jan 2+1, Prchala Tomáš 0+2, Latoň Petr 0+1 - Vavřinčík David 2+0, Buchta Radek 1+1, Majvelder Lukáš 0+1; vyloučení: Vavřinčík David +1

HC Moravan - CSKA 4:4, remíza, v prodloužení gól nepadl
Body: Rychlý Radim 2+1, Čagala Kamil 1+0, Kudela Petr 1+0, Mrázek Jan 0+2, Bořucký Denis 0+1 - Bechný Vojtěch 2+1, Pospíšil Jiří 1+2, Schreiber Václav 1+0, Tůma Jan 0+1; vyloučení: Kudela Petr +1, Samson Jaroslav +1, Ciminga Vít +1, Schreiber Václav +1


5. kolo

HC Moravan - HC Plzeň 4:12,
Body: Mrázek Jan 2+0, Čech Zdeněk 1+0, Kudela Petr 1+0, Bořucký Roman 0+1, Hřivňacký Lukáš 0+1, Rychlý Radim 0+1, Samek Ondřej 0+1 - Blaga Richard 8+1, Jadrný Michal 2+4, Latoň Martin 1+2, Latoň Petr 1+1, Bielák Ladislav 0+1; vyloučení: Bielák Ladislav +1

Predators - HBC Hněvošice 8:2,
Body: Kala Lukáš 3+1, Fabián Ondřej 2+1, Okruhlica Matěj 1+2, Kovalčík Marek 1+1, Žůrek Petr 1+0, Müller Martin 0+1, Vltavský Jiří 0+1 - Majvelder Lukáš 1+0, Ševior Pavel 1+0, Buchta René 0+1, Kotzian David 0+1; vyloučení: Kovalčík Marek +1, Buchta René +1, Pospěch Jakub +1


4. kolo

HBC Hněvošice - HC Moravan 4:2,
Body: Buchta René 1+1, Hanzlík Marian 1+0, Pospěch Jakub 1+0, Ulička Radim 1+0, Kotzian David 0+1, Hluchník Petr 0+1 - Bořucký Roman 1+0, Rychlý Radim 1+0, Bořucký Denis 0+2; vyloučení: Hřivňacký Lukáš +1

CSKA - Predators 2:1,
Body: Kovalčík Pavel 1+0, Macík Petr 1+0, Blaževič Lukáš 0+1, Tůma Jan 0+1 - Kovalčík Marek 1+0, Steinwirth Libor 0+1; vyloučení: Kovalčík Pavel +1


1. kolo

HC Plzeň - HBC Hněvošice 5:2,
Body: Blaga Richard 2+1, Kašparčík Lukáš 1+2, Latoň Martin 1+1, Latoň Petr 1+0, Přikryl Jan 0+1 - Pospěch Jakub 1+0, Ševior Pavel 1+0; vyloučení: Latoň Martin +1


3. kolo

CSKA - HC Plzeň 7:8,
Body: Pospíšil Jiří 2+1, Střižík Aleš 2+1, Kovalčík Pavel 1+1, Bechný Bronislav 1+0, Macík Petr 1+0, Schreiber Václav 0+2, Hanke Ondřej 0+1, Weiss Petr 0+1 - Blaga Richard 4+2, Latoň Petr 3+1, Kašparčík Lukáš 1+1, Prchala Tomáš 0+3, Latoň Radek 0+1; vyloučení: Kašparčík Lukáš +1

Predators - HC Moravan 11:3,
Body: Müller Martin 6+3, Kala Lukáš 3+3, Žůrek Petr 1+1, Werner Lukáš 1+0, Ondrejo Dušan 0+2 - Mrázek Jan 2+0, Samek Ondřej 1+1, Hřivňacký Lukáš 0+1, Rychlý Radim 0+1; vyloučení: Lokoč Pavel +36


2. kolo

HBC Hněvošice - CSKA 2:5,
Body: Buchta René 1+0, Ševior Pavel 1+0, Buchta Radek 0+1, Latka Patrik 0+1 - Bechný Vojtěch 1+1, Ciminga Vít 1+0, Kovalčík Pavel 1+0, Kříž David 1+0, Střižík Aleš 1+0, Hanke Ondřej 0+1; vyloučení: Kovalčík Pavel +3, Hanzlík Marian +1

HC Plzeň - Predators 8:3,
Body: Prchala Tomáš 3+1, Kašparčík Lukáš 1+1, Římský Jindřich 1+1, Bielák Ladislav 1+0, Blaga Richard 1+0, Matěják Aleš 1+0, Černý Milan 0+1, Latoň Petr 0+1 - Žůrek Petr 2+0, Kala Lukáš 1+0, Vltavský Jiří 0+2


1. kolo

HC Moravan - CSKA 3:8,
Body: Hřivňacký Lukáš 2+0, Mrázek Jan 1+0, Bořucký Denis 0+1, Bořucký Roman 0+1, Drastík Andreas 0+1 - Kovalčík Pavel 3+1, Pospíšil Jiří 3+1, Schreiber Václav 1+2, Střižík Aleš 1+1, Ciminga Vít 0+1, Hanke Ondřej 0+1, Kříž David 0+1




TOPlist