Oldřišovská hokejbalová liga
hokejbal.laton.cz(hokejbal.zde.cz)

Výsledky


11. kolo

CSKA - HC Plzeň 6:13,
Body: Střižík Aleš 2+1, Bechný Vojtěch 2+0, Pospíšil Jiří 1+2, Ciminga Vít 1+0, Černý Jonáš 0+1 - Blaga Richard 7+2, Prchala Tomáš 4+4, Blaga Radek 1+3, Latoň Petr 1+1, Latoň Radek 0+1

Predators - HC Moravan 8:3,
Body: Kovalčík Marek 3+2, Okruhlica Matěj 3+1, Müller Martin 1+1, Žůrek Petr 1+1, Steinwirth Libor 0+1, Werner Lukáš 0+1 - Bořucký Roman 1+1, Bořucký Denis 1+0, Čech Zdeněk 1+0, Mrázek Jan 0+1, Skypala Pavel 0+1; vyloučení: Žůrek Petr +1


9. kolo

HC Plzeň - Predators 2:4,
Body: Blaga Radek 1+0, Krištof Michal 1+0, Latoň Petr 0+1, Váňa Radek 0+1 - Müller Martin 2+0, Vltavský Jiří 1+1, Kovalčík Marek 1+0, Ondrejo Dušan 0+1, Steinwirth Libor 0+1, Žůrek Petr 0+1; vyloučení: Okruhlica Matěj +1, Žůrek Petr +1


10. kolo

CSKA - Predators 1:9, zápas ukončen po 1. třetině, nedostatek hráčů (zranění)
Body: Ciminga Vít 1+0, Hanke Ondřej 0+1 - Okruhlica Matěj 2+1, Žůrek Petr 2+1, Fabián Ondřej 1+3, Plesník Ladislav 1+1, Vltavský Jiří 1+1, Müller Martin 1+0, Werner Lukáš 1+0

HC Moravan - HC Plzeň 9:2,
Body: Bořucký Roman 3+0, Bořucký Denis 2+0, Lokoč Pavel 2+0, Čech Zdeněk 1+0, Kudela Petr 1+0, Mrázek Jan 0+2, Hřivňácký Lukáš 0+1, Skypala Pavel 0+1, Strouhal Lubomír 0+1 - Kašparčík Lukáš 1+0, Prchala Tomáš 1+0, Latoň Petr 0+1


9. kolo

HC Moravan - CSKA 15:8,
Body: Bořucký Denis 9+2, Bořucký Roman 2+7, Hřivňácký Lukáš 1+1, Kudela Petr 1+0, Mrázek Jan 1+0, Strouhal Lubomír 1+0, Samek Ondřej 0+2, Skypala Pavel 0+2, Lokoč Pavel 0+1 - Bechný Vojtěch 2+2, Střižík Aleš 2+2, Ciminga Vít 2+0, Černý Jonáš 1+1, Bechný Bronislav 1+0; vyloučení: Bechný Vojtěch +1


8. kolo

Predators - HC Moravan 1:2,
Body: Žůrek Petr 1+0, Fabián Ondřej 0+1 - Bořucký Denis 2+0, Hřivňácký Lukáš 0+1; vyloučení: Lokoč Marek +1, Bořucký Roman +1, Hřivňácký Lukáš +1

CSKA - HC Plzeň 9:5,
Body: Střižík Aleš 3+2, Pospíšil Jiří 3+1, Bechný Bronislav 2+1, Hanke Ondřej 1+0, Bechný Vojtěch 0+2, Buchta René 0+1, Ciminga Vít 0+1, Tůma Jan 0+1 - Latoň Radek 2+0, Blaga Richard 1+2, Blaga Radek 1+0, Váňa Radek 1+0, Bielák Ladislav 0+1; vyloučení: Hanke Ondřej +1, Blaga Richard +1, Latoň Radek +1


7. kolo

HC Moravan - HC Plzeň 6:7, po prodloužení
Body: Bořucký Roman 4+2, Bořucký Denis 1+3, Skypala Pavel 1+0, Lasák Zdeněk 0+1 - Blaga Richard 3+0, Prchala Tomáš 2+0, Blaga Radek 1+2, Latoň Petr 1+1, Bielák Ladislav 0+1

CSKA - Predators 2:6,
Body: Bechný Bronislav 1+1, Černý Jonáš 1+0 - Žůrek Petr 4+0, Fabián Ondřej 1+2, Müller Martin 1+2, Okruhlica Matěj 0+1, Werner Lukáš 0+1; vyloučení: Müller Martin +2


6. kolo

HC Plzeň - Predators 7:6, po prodloužení
Body: Blaga Richard 3+0, Kašparčík Lukáš 2+1, Prchala Tomáš 2+1, Latoň Petr 0+3, Latoň Radek 0+1 - Fabián Ondřej 2+2, Lokoč Marek 1+1, Steinwirth Libor 1+1, Werner Lukáš 1+1, Žůrek Petr 1+1

HC Moravan - CSKA 10:4,
Body: Bořucký Denis 4+2, Samek Ondřej 2+0, Bořucký Roman 1+3, Hřivňácký Lukáš 1+1, Kudela Petr 1+1, Mrázek Jan 1+0, Lokoč Pavel 0+2, Čech Zdeněk 0+1 - Buchta René 1+1, Ciminga Vít 1+1, Pospíšil Jiří 1+0, Tůma Jan 1+0, Černý Jonáš 0+1; vyloučení: Hanke Ondřej +1


5. kolo

Predators - HC Moravan 16:5,
Body: Müller Martin 4+4, Okruhlica Matěj 4+1, Werner Lukáš 3+1, Žůrek Petr 3+1, Fabián Ondřej 2+1, Vltavský Jiří 0+2, Ondrejo Dušan 0+1, Steinwirth Libor 0+1 - Bořucký Denis 2+0, Bořucký Roman 1+1, Lokoč Pavel 1+1, Skypala Pavel 1+0, Samson Jaroslav 0+2; vyloučení: Okruhlica Matěj +1, Čech Zdeněk +1

CSKA - HC Plzeň 5:9,
Body: Pospíšil Jiří 2+1, Hanke Ondřej 2+0, Ciminga Vít 1+1, Buchta René 0+1, Střižík Aleš 0+1, Tůma Jan 0+1 - Blaga Richard 4+1, Blaga Radek 2+4, Latoň Radek 2+2, Latoň Petr 1+1; vyloučení: Pospíšil Jiří +1, Střižík Aleš +1, Blaga Radek +1


4. kolo

HC Moravan - HC Plzeň 5:6, po prodloužení
Body: Skypala Pavel 2+0, Hřivňácký Lukáš 1+3, Bořucký Denis 1+2, Bořucký Roman 1+0 - Blaga Radek 2+3, Blaga Richard 2+1, Prchala Tomáš 2+0, Latoň Petr 0+2; vyloučení: Latoň Petr +3, Bielák Ladislav +1, Blaga Richard +1, Černý Milan +1

CSKA - Predators 3:7,
Body: Střižík Aleš 2+1, Blaževič Lukáš 1+1, Buchta René 0+1 - Žůrek Petr 3+0, Müller Martin 2+0, Werner Lukáš 1+1, Steinwirth Libor 1+0, Fabián Ondřej 0+2, Vltavský Jiří 0+2; vyloučení: Stříbný Jan +1, Vltavský Jiří +1


3. kolo

HC Moravan - CSKA 5:2,
Body: Bořucký Denis 2+1, Bořucký Roman 1+0, Mrázek Jan 1+0, Samson Jaroslav 1+0, Samek Ondřej 0+2, Čech Zdeněk 0+1, Hřivňácký Lukáš 0+1 - Buchta René 1+0, Stříbný Jan 1+0, Hanke Ondřej 0+1, Hloušek Tomáš 0+1

HC Plzeň - Predators 7:4,
Body: Prchala Tomáš 4+2, Blaga Richard 3+3, Kašparčík Lukáš 0+1, Latoň Radek 0+1 - Ondrejo Dušan 1+2, Fabián Ondřej 1+1, Kovalčík Marek 1+0, Müller Martin 1+0, Vltavský Jiří 0+1


2. kolo

Predators - HC Moravan 5:4,
Body: Vltavský Jiří 2+1, Werner Lukáš 1+2, Müller Martin 1+0, Žůrek Petr 1+0, Ondrejo Dušan 0+2 - Skypala Pavel 2+1, Samek Ondřej 1+1, Hřivňácký Lukáš 1+0, Bořucký Roman 0+1, Rychlý Radim 0+1

CSKA - HC Plzeň 2:10,
Body: Pospíšil Jiří 1+0, Střižík Aleš 1+0, Černý Jonáš 0+1, Tůma Jan 0+1 - Prchala Tomáš 5+3, Kašparčík Lukáš 4+3, Latoň Petr 1+4


1. kolo

HC Moravan - HC Plzeň 4:14,
Body: Bořucký Roman 2+0, Kudela Petr 1+1, Lokoč Pavel 1+0, Samson Jaroslav 0+2, Skypala Pavel 0+1 - Blaga Richard 4+5, Prchala Tomáš 4+2, Latoň Petr 3+1, Jadrný Michal 2+2, Váňa Radek 1+0

CSKA - Predators 3:5,
Body: Bechný Vojtěch 1+1, Hanke Ondřej 1+0, Stříbný Jan 1+0, Hloušek Tomáš 0+1, Střižík Aleš 0+1 - Müller Martin 1+2, Okruhlica Matěj 1+1, Žůrek Petr 1+1, Kovalčík Marek 1+0, Lokoč Marek 1+0; vyloučení: Ciminga Vít +1, Kovalčík Marek +1, Okruhlica Matěj +1




TOPlist