Výsledky Oldřišovské hokejbalové ligy


12. kolo
HC Moravan - CSKA 5:0, kontumačně, tým CSKA se nedostavil k zápasu
Body:

HC Plzeň - Predators 7:5,
Body: Prchala Tomáš 4+0, Latoň Petr 1+3, Váňa Radek 1+2, Bielák Ladislav 1+0 - Okruhlica Matěj 2+1, Fabián Ondřej 2+0, Vltavský Jiří 1+0, Okruhlica David 0+1, Ondrejo Dušan 0+1, Steinwirth Libor 0+1


11. kolo
CSKA - HC Plzeň 6:13,
Body: Střižík Aleš 2+1, Bechný Vojtěch 2+0, Pospíšil Jiří 1+2, Ciminga Vít 1+0, Černý Jonáš 0+1 - Blaga Richard 7+2, Prchala Tomáš 4+4, Blaga Radek 1+3, Latoň Petr 1+1, Latoň Radek 0+1

Predators - HC Moravan 8:3,
Body: Kovalčík Marek 3+2, Okruhlica Matěj 3+1, Müller Martin 1+1, Žůrek Petr 1+1, Steinwirth Libor 0+1, Werner Lukáš 0+1 - Bořucký Roman 1+1, Bořucký Denis 1+0, Čech Zdeněk 1+0, Mrázek Jan 0+1, Skypala Pavel 0+1; vyloučení: Žůrek Petr +1


9. kolo
HC Plzeň - Predators 2:4,
Body: Blaga Radek 1+0, Krištof Michal 1+0, Latoň Petr 0+1, Váňa Radek 0+1 - Müller Martin 2+0, Vltavský Jiří 1+1, Kovalčík Marek 1+0, Ondrejo Dušan 0+1, Steinwirth Libor 0+1, Žůrek Petr 0+1; vyloučení: Okruhlica Matěj +1, Žůrek Petr +1


10. kolo
CSKA - Predators 1:9, zápas ukončen po 1. třetině, nedostatek hráčů (zranění)
Body: Ciminga Vít 1+0, Hanke Ondřej 0+1 - Okruhlica Matěj 2+1, Žůrek Petr 2+1, Fabián Ondřej 1+3, Plesník Ladislav 1+1, Vltavský Jiří 1+1, Müller Martin 1+0, Werner Lukáš 1+0

HC Moravan - HC Plzeň 9:2,
Body: Bořucký Roman 3+0, Bořucký Denis 2+0, Lokoč Pavel 2+0, Čech Zdeněk 1+0, Kudela Petr 1+0, Mrázek Jan 0+2, Hřivňácký Lukáš 0+1, Skypala Pavel 0+1, Strouhal Lubomír 0+1 - Kašparčík Lukáš 1+0, Prchala Tomáš 1+0, Latoň Petr 0+1


9. kolo
HC Moravan - CSKA 15:8,
Body: Bořucký Denis 9+2, Bořucký Roman 2+7, Hřivňácký Lukáš 1+1, Kudela Petr 1+0, Mrázek Jan 1+0, Strouhal Lubomír 1+0, Samek Ondřej 0+2, Skypala Pavel 0+2, Lokoč Pavel 0+1 - Bechný Vojtěch 2+2, Střižík Aleš 2+2, Ciminga Vít 2+0, Černý Jonáš 1+1, Bechný Bronislav 1+0; vyloučení: Bechný Vojtěch +1


8. kolo
Predators - HC Moravan 1:2,
Body: Žůrek Petr 1+0, Fabián Ondřej 0+1 - Bořucký Denis 2+0, Hřivňácký Lukáš 0+1; vyloučení: Lokoč Marek +1, Bořucký Roman +1, Hřivňácký Lukáš +1

CSKA - HC Plzeň 9:5,
Body: Střižík Aleš 3+2, Pospíšil Jiří 3+1, Bechný Bronislav 2+1, Hanke Ondřej 1+0, Bechný Vojtěch 0+2, Buchta René 0+1, Ciminga Vít 0+1, Tůma Jan 0+1 - Latoň Radek 2+0, Blaga Richard 1+2, Blaga Radek 1+0, Váňa Radek 1+0, Bielák Ladislav 0+1; vyloučení: Hanke Ondřej +1, Blaga Richard +1, Latoň Radek +1


7. kolo
HC Moravan - HC Plzeň 6:7, po prodloužení
Body: Bořucký Roman 4+2, Bořucký Denis 1+3, Skypala Pavel 1+0, Lasák Zdeněk 0+1 - Blaga Richard 3+0, Prchala Tomáš 2+0, Blaga Radek 1+2, Latoň Petr 1+1, Bielák Ladislav 0+1

CSKA - Predators 2:6,
Body: Bechný Bronislav 1+1, Černý Jonáš 1+0 - Žůrek Petr 4+0, Fabián Ondřej 1+2, Müller Martin 1+2, Okruhlica Matěj 0+1, Werner Lukáš 0+1; vyloučení: Müller Martin +2


6. kolo
HC Plzeň - Predators 7:6, po prodloužení
Body: Blaga Richard 3+0, Kašparčík Lukáš 2+1, Prchala Tomáš 2+1, Latoň Petr 0+3, Latoň Radek 0+1 - Fabián Ondřej 2+2, Lokoč Marek 1+1, Steinwirth Libor 1+1, Werner Lukáš 1+1, Žůrek Petr 1+1

HC Moravan - CSKA 10:4,
Body: Bořucký Denis 4+2, Samek Ondřej 2+0, Bořucký Roman 1+3, Hřivňácký Lukáš 1+1, Kudela Petr 1+1, Mrázek Jan 1+0, Lokoč Pavel 0+2, Čech Zdeněk 0+1 - Buchta René 1+1, Ciminga Vít 1+1, Pospíšil Jiří 1+0, Tůma Jan 1+0, Černý Jonáš 0+1; vyloučení: Hanke Ondřej +1


5. kolo
Predators - HC Moravan 16:5,
Body: Müller Martin 4+4, Okruhlica Matěj 4+1, Werner Lukáš 3+1, Žůrek Petr 3+1, Fabián Ondřej 2+1, Vltavský Jiří 0+2, Ondrejo Dušan 0+1, Steinwirth Libor 0+1 - Bořucký Denis 2+0, Bořucký Roman 1+1, Lokoč Pavel 1+1, Skypala Pavel 1+0, Samson Jaroslav 0+2; vyloučení: Okruhlica Matěj +1, Čech Zdeněk +1

CSKA - HC Plzeň 5:9,
Body: Pospíšil Jiří 2+1, Hanke Ondřej 2+0, Ciminga Vít 1+1, Buchta René 0+1, Střižík Aleš 0+1, Tůma Jan 0+1 - Blaga Richard 4+1, Blaga Radek 2+4, Latoň Radek 2+2, Latoň Petr 1+1; vyloučení: Pospíšil Jiří +1, Střižík Aleš +1, Blaga Radek +1


4. kolo
HC Moravan - HC Plzeň 5:6, po prodloužení
Body: Skypala Pavel 2+0, Hřivňácký Lukáš 1+3, Bořucký Denis 1+2, Bořucký Roman 1+0 - Blaga Radek 2+3, Blaga Richard 2+1, Prchala Tomáš 2+0, Latoň Petr 0+2; vyloučení: Latoň Petr +3, Bielák Ladislav +1, Blaga Richard +1, Černý Milan +1

CSKA - Predators 3:7,
Body: Střižík Aleš 2+1, Blaževič Lukáš 1+1, Buchta René 0+1 - Žůrek Petr 3+0, Müller Martin 2+0, Werner Lukáš 1+1, Steinwirth Libor 1+0, Fabián Ondřej 0+2, Vltavský Jiří 0+2; vyloučení: Stříbný Jan +1, Vltavský Jiří +1


3. kolo
HC Moravan - CSKA 5:2,
Body: Bořucký Denis 2+1, Bořucký Roman 1+0, Mrázek Jan 1+0, Samson Jaroslav 1+0, Samek Ondřej 0+2, Čech Zdeněk 0+1, Hřivňácký Lukáš 0+1 - Buchta René 1+0, Stříbný Jan 1+0, Hanke Ondřej 0+1, Hloušek Tomáš 0+1

HC Plzeň - Predators 7:4,
Body: Prchala Tomáš 4+2, Blaga Richard 3+3, Kašparčík Lukáš 0+1, Latoň Radek 0+1 - Ondrejo Dušan 1+2, Fabián Ondřej 1+1, Kovalčík Marek 1+0, Müller Martin 1+0, Vltavský Jiří 0+1


2. kolo
Predators - HC Moravan 5:4,
Body: Vltavský Jiří 2+1, Werner Lukáš 1+2, Müller Martin 1+0, Žůrek Petr 1+0, Ondrejo Dušan 0+2 - Skypala Pavel 2+1, Samek Ondřej 1+1, Hřivňácký Lukáš 1+0, Bořucký Roman 0+1, Rychlý Radim 0+1

CSKA - HC Plzeň 2:10,
Body: Pospíšil Jiří 1+0, Střižík Aleš 1+0, Černý Jonáš 0+1, Tůma Jan 0+1 - Prchala Tomáš 5+3, Kašparčík Lukáš 4+3, Latoň Petr 1+4


1. kolo
HC Moravan - HC Plzeň 4:14,
Body: Bořucký Roman 2+0, Kudela Petr 1+1, Lokoč Pavel 1+0, Samson Jaroslav 0+2, Skypala Pavel 0+1 - Blaga Richard 4+5, Prchala Tomáš 4+2, Latoň Petr 3+1, Jadrný Michal 2+2, Váňa Radek 1+0

CSKA - Predators 3:5,
Body: Bechný Vojtěch 1+1, Hanke Ondřej 1+0, Stříbný Jan 1+0, Hloušek Tomáš 0+1, Střižík Aleš 0+1 - Müller Martin 1+2, Okruhlica Matěj 1+1, Žůrek Petr 1+1, Kovalčík Marek 1+0, Lokoč Marek 1+0; vyloučení: Ciminga Vít +1, Kovalčík Marek +1, Okruhlica Matěj +1

Tabulka

1. Predators 12 8 0 1 3 76:46 25
2. HC Plzeň 12 6 3 0 3 89:65 24
3. HC Moravan 12 6 0 2 4 73:73 20
4. CSKA 12 1 0 0 11 45:99 3

Poznámka: zápasy, výhra (3 b)/výhra v prodloužení (2 b)/prohra nebo remíza v prodloužení (1 b)/prohra (0 b)

Kanadské bodování

Kanadské bodování

1. Blaga Richard27+1441
2. Prchala Tomáš28+1240
3. Bořucký Denis24+1034
4. Bořucký Roman16+1531
5. Latoň Petr8+1826
6. Žůrek Petr17+623
7. Müller Martin14+923
8. Fabián Ondřej9+1221
9. Blaga Radek8+1220
10. Okruhlica Matěj12+618
11. Střižík Aleš10+818
12. Werner Lukáš7+714
13. Vltavský Jiří5+813
14. Pospíšil Jiří8+412
15. Kašparčík Lukáš7+512

Nejlepší střelci

1. Prchala Tomáš28
2. Blaga Richard27
3. Bořucký Denis24
4. Žůrek Petr17
5. Bořucký Roman16
6. Müller Martin14
7. Okruhlica Matěj12
8. Střižík Aleš10
9. Fabián Ondřej9
10. Latoň Petr8
11. Blaga Radek8
12. Pospíšil Jiří8
13. Werner Lukáš7
14. Kašparčík Lukáš7
15. Skypala Pavel6

Nejlepší nahrávači

1. Latoň Petr18
2. Bořucký Roman15
3. Blaga Richard14
4. Prchala Tomáš12
5. Fabián Ondřej12
6. Blaga Radek12
7. Bořucký Denis10
8. Müller Martin9
9. Střižík Aleš8
10. Vltavský Jiří8
11. Hřivňácký Lukáš8
12. Werner Lukáš7
13. Ondrejo Dušan7
14. Žůrek Petr6
15. Okruhlica Matěj6

Nejtrestanější hráči

1. Latoň Petr3
2. Okruhlica Matěj3
3. Blaga Richard2
4. Hanke Ondřej2
5. Müller Martin2

Nejslušnější tým

1. HC Moravan3
2. CSKA7
3. HC Plzeň9
4. Predators10

CSKA

V G+A B
1. Střižík Aleš110+818
2. Pospíšil Jiří18+412
3. Bechný Vojtěch15+510
4. Ciminga Vít16+39
5. Hanke Ondřej24+26
6. Bechný Bronislav04+26
7. Buchta René02+46
8. Černý Jonáš02+46
9. Tůma Jan01+34
10. Stříbný Jan12+02
11. Blaževič Lukáš01+12
12. Hloušek Tomáš00+22
13. Macík Petr00+00
14. Kovalčík Pavel00+00
15. Binar Martin00+00

HC Moravan

V G+A B
1. Bořucký Denis024+1034
2. Bořucký Roman116+1531
3. Skypala Pavel06+612
4. Hřivňácký Lukáš14+812
5. Lokoč Pavel04+48
6. Samek Ondřej03+58
7. Kudela Petr04+26
8. Mrázek Jan03+36
9. Samson Jaroslav01+45
10. Čech Zdeněk12+24
11. Strouhal Lubomír01+12
12. Rychlý Radim00+11
13. Lasák Zdeněk00+11
14. Wihoda Daniel00+00
15. Sicha Dušan00+00
16. Hřivňácký Jiří00+00
17. Michalčík Petr00+00
18. Drastík Andreas00+00
19. Čagala Kamil00+00

HC Plzeň

V G+A B
1. Blaga Richard227+1441
2. Prchala Tomáš028+1240
3. Latoň Petr38+1826
4. Blaga Radek18+1220
5. Kašparčík Lukáš07+512
6. Latoň Radek14+59
7. Váňa Radek03+36
8. Jadrný Michal02+24
9. Bielák Ladislav11+23
10. Krištof Michal01+01
11. Římský Jindřich00+00
12. Přikryl Jan00+00
13. Neminár Denis00+00
14. Černý Milan10+00

Predators

V G+A B
1. Žůrek Petr217+623
2. Müller Martin214+923
3. Fabián Ondřej09+1221
4. Okruhlica Matěj312+618
5. Werner Lukáš07+714
6. Vltavský Jiří15+813
7. Kovalčík Marek16+28
8. Ondrejo Dušan01+78
9. Steinwirth Libor02+57
10. Lokoč Marek12+13
11. Plesník Ladislav01+12
12. Okruhlica David00+11
13. Zecha Zdeněk00+00
14. Schreier Jan00+00