Výsledky 2016-2017

14. kolo

CSKA - HBC Hněvošice 3:7,
Body: Černý Jonáš 2+0, Bechný Vojtěch 1+0, Hloušek Tomáš 0+1, Pospíšil Jiří 0+1 - Kotzian David 2+1, Ulička Radim 2+1, Buchta René 1+0, Pospěch Jakub 1+0, Latka Patrik 0+2, Pospěch Jan 0+1


15. kolo

Škodovka Plzeň - CSKA 17:5,
Body: Blaga Richard 10+3, Prchala Tomáš 4+6, Latoň Petr 3+4, Latoň Martin 0+3, Bielák Jaroslav 0+1 - Kašparčík Lukáš 1+2, Střižik Aleš 1+1, Černý Jonáš 1+0, Hloušek Tomáš 1+0, Pospíšil Jiří 1+0, Macík Petr 0+2; vyloučení: Bielák Jaroslav +1

Predators - HBC Hněvošice 4:1,
Body: Vlašánek Radek 3+0, Steinwirth Libor 1+1, Maroš Ivan 0+1, Tesař Pavel 0+1, Werner Lukáš 0+1 - Latka Patrik 1+0; vyloučení: Kala Lukáš +1, Maroš Ivan +1, Tesař Pavel +1, Ševior Pavel +1


14. kolo

HC Moravan - Predators 2:7,
Body: Drastík Andreas 1+0, Lokoč Pavel 1+0, Čech Zdeněk 0+1, Hřivňacký Lukáš 0+1 - Fabián Ondřej 2+0, Kala Lukáš 2+0, Vlašánek Radek 1+2, Werner Lukáš 1+1, Vltavský Jiří 1+0, Lokoč Marek 0+2; vyloučení: Ondrejo Dušan +1, Vlašánek Radek +1


13. kolo

HC Moravan - CSKA 3:4, po nájezdech
Body: Bořucký Roman 2+1, Hřivňacký Lukáš 1+0, Lokoč Pavel 0+1, Samson Jaroslav 0+1 - Pospíšil Jiří 2+0, Hartmann Petr 1+0, Kašparčík Lukáš 1+0, Bechný Vojtěch 0+1, Ciminga Vít 0+1, Macík Petr 0+1; vyloučení: Bořucký Roman +1, Hřivňacký Lukáš +1

Škodovka Plzeň - HBC Hněvošice 3:2,
Body: Prchala Tomáš 2+0, Bielák Ladislav 1+0, Latoň Petr 0+3 - Pospěch Jakub 2+0, Buchta René 0+2; vyloučení: Prchala Tomáš +1, Majvelder Lukáš +1, Pospěch Jakub +1


12. kolo

HC Moravan - HBC Hněvošice 0:4,
Body: Buchta Radek 1+1, Buchta René 1+0, Majvelder Lukáš 1+0, Pospěch Jan 1+0, Kotzian David 0+1, Ševior Pavel 0+1

Škodovka Plzeň - Predators 4:3,
Body: Prchala Tomáš 2+1, Jadrný Michal 1+1, Latoň Radek 1+0, Blaga Richard 0+1 - Kala Lukáš 1+1, Vlašánek Radek 1+0, Žůrek Petr 1+0, Tesař Pavel 0+1, Werner Lukáš 0+1; vyloučení: Latoň Radek +1


11. kolo

Predators - CSKA 7:2,
Body: Steinwirth Libor 3+0, Werner Lukáš 2+1, Kala Lukáš 1+3, Žůrek Petr 1+0, Fabián Ondřej 0+1, Maroš Ivan 0+1 - Ciminga Vít 1+1, Střižik Aleš 1+0, Seidler Martin 0+1

HC Moravan - Škodovka Plzeň 3:8,
Body: Lokoč Pavel 2+0, Drastík Andreas 1+1, Čech Zdeněk 0+1, Hřivňacký Lukáš 0+1 - Blaga Richard 6+1, Latoň Martin 1+4, Bolacký Jiří 1+0, Latoň Petr 0+2, Latoň Radek 0+1


10. kolo

Predators - HBC Hněvošice 2:4,
Body: Kala Lukáš 1+0, Lokoč Marek 1+0, Vltavský Jiří 0+1, Žůrek Petr 0+1 - Stříbný Marek 2 2+0, Hluchník Petr 1+0, Kotzian David 1+0, Latka Patrik 0+2, Pospěch Jan 0+1; vyloučení: Werner Lukáš +1, Žůrek Petr +1

Škodovka Plzeň - CSKA 7:4,
Body: Prchala Tomáš 3+3, Latoň Petr 1+4, Jadrný Michal 1+0, Latoň Martin 1+0, Latoň Radek 1+0 - Kašparčík Lukáš 2+1, Bechný Bronislav 1+1, Hloušek Tomáš 1+0, Seidler Martin 0+1, Střižik Aleš 0+1


9. kolo

HC Moravan - Predators 5:6,
Body: Čech Zdeněk 1+2, Drastík Andreas 1+0, Hřivňacký Lukáš 1+0, Kudela Petr 1+0, Rychlý Radim 1+0, Skypala Pavel 0+2, Lokoč Pavel 0+1 - Vlašánek Radek 3+1, Kala Lukáš 2+0, Maroš Ivan 1+1, Žůrek Petr 0+2, Vltavský Jiří 0+1; vyloučení: Steinwirth Libor +1

CSKA - HBC Hněvošice 1:7,
Body: Střižik Aleš 1+0, Kašparčík Lukáš 0+1 - Pospěch Jan 2+1, Buchta René 1+1, Pospěch Jakub 1+1, Buchta Radek 1+0, Kotzian David 1+0, Ševior Pavel 1+0, Hluchník Petr 0+1; vyloučení: Ciminga Vít +2


8. kolo

HC Moravan - CSKA 5:2,
Body: Bořucký Roman 2+1, Drastík Andreas 2+0, Kudela Petr 1+0, Čech Zdeněk 0+1, Hřivňacký Lukáš 0+1, Rychlý Radim 0+1, Samek Ondřej 0+1 - Bořucký Denis 1+0, Ciminga Vít 1+0, Bechný Vojtěch 0+1, Kašparčík Lukáš 0+1; vyloučení: Lokoč Pavel +2, Bechný Bronislav +1, Kašparčík Lukáš +1

Škodovka Plzeň - HBC Hněvošice 10:4,
Body: Prchala Tomáš 3+1, Váňa Radek 2+0, Jadrný Michal 1+4, Latoň Martin 1+2, Bielák Jaroslav 1+1, Bolacký Jiří 1+1, Latoň Petr 1+1 - Ševior Pavel 2+0, Pospěch Jakub 1+0, Pospěch Jan 1+0, Kotzian David 0+1, Latka Patrik 0+1, Majvelder Lukáš 0+1, Pospěch Karel 0+1; vyloučení: Prchala Tomáš +2, Bolacký Jiří +1, Jadrný Michal +1, Buchta René +1, Latka Patrik +1


7. kolo

HC Moravan - HBC Hněvošice 0:6,
Body: Buchta Radek 1+1, Buchta René 1+1, Ševior Pavel 1+1, Kotzian David 1+0, Latka Patrik 1+0, Majvelder Lukáš 1+0, Pospěch Jakub 0+1, Stříbný Marek 1 0+1, Ulička Radim 0+1; vyloučení: Sicha Dušan +1

Škodovka Plzeň - Predators 3:5,
Body: Latoň Radek 1+1, Jadrný Michal 1+0, Prchala Tomáš 1+0, Latoň Martin 0+1 - Vlašánek Radek 3+0, Kala Lukáš 1+0, Ondrejo Dušan 1+0, Steinwirth Libor 0+2, Fabián Ondřej 0+1, Werner Lukáš 0+1, Žůrek Petr 0+1; vyloučení: Jadrný Michal +1, Lokoč Marek +1


6. kolo

Predators - CSKA 7:4,
Body: Vlašánek Radek 2+1, Werner Lukáš 2+1, Steinwirth Libor 1+1, Vltavský Jiří 1+1, Tesař Pavel 1+0, Žůrek Petr 0+2 - Kašparčík Lukáš 2+0, Ciminga Vít 1+1, Hloušek Tomáš 1+1, Bechný Vojtěch 0+1; vyloučení: Žůrek Petr +1, Bechný Vojtěch +1

HC Moravan - Škodovka Plzeň 5:8,
Body: Hřivňacký Lukáš 3+1, Samson Jaroslav 2+2, Čech Zdeněk 0+1 - Jadrný Michal 4+0, Latoň Petr 2+2, Prchala Tomáš 1+3, Latoň Martin 1+0, Bolacký Jiří 0+1, Latoň Radek 0+1; vyloučení: Čagala Kamil +1, Hřivňacký Lukáš +1


5. kolo

Škodovka Plzeň - CSKA 7:4,
Body: Blaga Richard 4+0, Prchala Tomáš 3+1, Latoň Petr 0+4, Latoň Radek 0+1 - Hloušek Tomáš 1+1, Bechný Vojtěch 1+0, Kašparčík Lukáš 1+0, Střižik Aleš 1+0; vyloučení: Latoň Radek +1, Prchala Tomáš +1, Střižik Aleš +1

Predators - HBC Hněvošice 5:2,
Body: Kala Lukáš 2+1, Vlašánek Radek 2+0, Ondrejo Dušan 1+0, Werner Lukáš 0+2, Steinwirth Libor 0+1, Tesař Pavel 0+1 - Pospěch Jan 1+0, Ševior Pavel 1+0, Kotzian David 0+1, Šindler Dušan 0+1; vyloučení: Vlašánek Radek +1, Ševior Roman +1, Šindler Dušan +1


4. kolo

CSKA - HBC Hněvošice 0:6,
Body: Pospěch Jan 2+2, Buchta René 2+0, Latka Patrik 1+0, Ulička Radim 1+0, Hluchník Petr 0+1, Kotzian David 0+1, Stříbný Marek 2 0+1, Ševior Pavel 0+1; vyloučení: Bechný Vojtěch +3, Ciminga Vít +1, Hartmann Petr +1, Hluchník Petr +1

HC Moravan - Predators 2:5,
Body: Bořucký Roman 1+0, Samson Jaroslav 1+0, Hřivňacký Lukáš 0+2 - Müller Martin 3+2, Kala Lukáš 1+1, Žůrek Petr 1+0, Ondrejo Dušan 0+1; vyloučení: Hřivňacký Lukáš +1


3. kolo

HC Moravan - CSKA 6:4,
Body: Hřivňacký Lukáš 3+0, Samson Jaroslav 2+1, Bořucký Roman 1+4, Samek Ondřej 0+1 - Kašparčík Lukáš 1+1, Střižik Aleš 1+1, Hloušek Tomáš 1+0, Macík Petr 1+0, Černý Jonáš 0+2; vyloučení: Bořucký Roman +1, Bechný Vojtěch +1, Macík Petr +1

Škodovka Plzeň - HBC Hněvošice 6:3,
Body: Blaga Richard 3+0, Jadrný Michal 1+0, Latoň Martin 1+0, Váňa Radek 1+0, Hrbáč Kamil 0+1, Latoň Petr 0+1, Prchala Tomáš 0+1 - Ševior Pavel 1+2, Pospěch Jan 1+1, Šindler Dušan 1+0; vyloučení: Jadrný Michal +1, Michalčík Adam +1, Majvelder Lukáš +1, Šindler Dušan +1


2. kolo

Škodovka Plzeň - Predators 4:9,
Body: Latoň Petr 2+2, Latoň Radek 1+1, Bielák Jaroslav 1+0, Latoň Martin 0+1 - Tesař Pavel 3+2, Vlašánek Radek 2+1, Werner Lukáš 1+1, Žůrek Petr 1+1, Lokoč Marek 1+0, Ondrejo Dušan 1+0, Kala Lukáš 0+3, Zecha Zdeněk 0+1; vyloučení: Bielák Jaroslav +1, Latoň Radek +1

HC Moravan - HBC Hněvošice 7:3,
Body: Bořucký Roman 2+2, Samson Jaroslav 2+2, Skypala Pavel 2+1, Lokoč Pavel 1+0, Hřivňacký Lukáš 0+2, Čech Zdeněk 0+1 - Šindler Dušan 2+0, Hanzlík Marian 1+0, Ševior Pavel 0+2


1. kolo

HC Moravan - Škodovka Plzeň 2:7,
Body: Skypala Pavel 1+0, Strouhal Lubomír 1+0, Bořucký Roman 0+1, Drastík Andreas 0+1 - Latoň Petr 5+0, Hrbáč Kamil 1+1, Latoň Martin 1+1, Bolacký Jiří 0+1, Latoň Radek 0+1, Prchala Tomáš 0+1; vyloučení: Bořucký Roman +1, Prchala Tomáš +1

Predators - CSKA 7:3,
Body: Vlašánek Radek 4+0, Kala Lukáš 1+1, Tesař Pavel 1+1, Maroš Ivan 1+0, Steinwirth Libor 0+3, Lokoč Marek 0+1 - Bořucký Denis 1+0, Ciminga Vít 1+0, Kašparčík Lukáš 1+0, Bechný Vojtěch 0+1, Macík Petr 0+1; vyloučení: Macík Petr +1, Šoltys Cyril +1

Tabulka

1.
Predators
12
10
0
0
2
67:36
30
2.
Škodovka Plzeň
12
10
0
0
2
84:49
30
3.
HBC Hněvošice
12
6
0
0
6
49:41
18
4.
HC Moravan
12
3
0
1
8
40:64
10
5.
CSKA
12
0
1
0
11
36:86
2

Poznámka: zápasy, výhra (3 b)/výhra na samostatné nájezdy (2 b)/prohra na samostatné nájezdy (1 b)/prohra (0 b)

Kanadské bodování

Celkem
G+A
body
1.
Latoň Petr
14+23
37
2.
Prchala Tomáš
19+17
36
3.
Blaga Richard
23+5
28
4.
Vlašánek Radek
21+5
26
5.
Kala Lukáš
12+10
22
6.
Latoň Martin
6+12
18
7.
Bořucký Roman
8+9
17
8.
Hřivňacký Lukáš
8+8
16
9.
Kašparčík Lukáš
9+6
15
10.
Werner Lukáš
6+9
15
11.
Jadrný Michal
9+5
14
12.
Pospěch Jan
8+6
14
13.
Samson Jaroslav
7+6
13
14.
Ševior Pavel
6+7
13
15.
Steinwirth Libor
5+8
13
Nejlepší střelci
G
body
1.
Blaga Richard
23
28
2.
Vlašánek Radek
21
26
3.
Prchala Tomáš
19
36
4.
Latoň Petr
14
37
5.
Kala Lukáš
12
22
6.
Kašparčík Lukáš
9
15
7.
Jadrný Michal
9
14
8.
Bořucký Roman
8
17
9.
Hřivňacký Lukáš
8
16
10.
Pospěch Jan
8
14
11.
Samson Jaroslav
7
13
12.
Latoň Martin
6
18
13.
Werner Lukáš
6
15
14.
Ševior Pavel
6
13
15.
Buchta René
6
10
Nejlepší nahrávači
A
body
1.
Latoň Petr
23
37
2.
Prchala Tomáš
17
36
3.
Latoň Martin
12
18
4.
Kala Lukáš
10
22
5.
Bořucký Roman
9
17
6.
Werner Lukáš
9
15
7.
Hřivňacký Lukáš
8
16
8.
Steinwirth Libor
8
13
9.
Ševior Pavel
7
13
10.
Žůrek Petr
7
11
11.
Čech Zdeněk
7
8
12.
Kašparčík Lukáš
6
15
13.
Pospěch Jan
6
14
14.
Samson Jaroslav
6
13
15.
Tesař Pavel
6
11
Nejtrestanější hráči
G+A
min
1.
Bechný Vojtěch
2+4
5
2.
Prchala Tomáš
19+17
5
3.
Bořucký Roman
8+9
3
4.
Ciminga Vít
4+3
3
5.
Hřivňacký Lukáš
8+8
3
Nejslušnější tým
min
1.
HC Moravan
10
2.
HBC Hněvošice
10
3.
Predators
11
4.
Škodovka Plzeň
15
5.
CSKA
15
 
CSKA
G+A
body
min
1.
Kašparčík Lukáš
9+6
15
1
2.
Střižik Aleš
5+3
8
1
3.
Hloušek Tomáš
5+3
8
0
4.
Ciminga Vít
4+3
7
3
5.
Bechný Vojtěch
2+4
6
5
6.
Černý Jonáš
3+2
5
0
7.
Macík Petr
1+4
5
2
8.
Pospíšil Jiří
3+1
4
0
9.
Bořucký Denis
2+0
2
0
10.
Bechný Bronislav
1+1
2
1
11.
Seidler Martin
0+2
2
0
12.
Hartmann Petr
1+0
1
1
13.
Kočí Aleš
0+0
0
0
14.
Neminár Denis
0+0
0
0
15.
Hanke Ondřej
0+0
0
0
16.
Hrbáč Michal
0+0
0
0
17.
Šoltys Cyril
0+0
0
1
HBC Hněvošice
G+A
body
min
1.
Pospěch Jan
8+6
14
0
2.
Ševior Pavel
6+7
13
1
3.
Buchta René
6+4
10
1
4.
Kotzian David
5+5
10
0
5.
Latka Patrik
3+5
8
1
6.
Pospěch Jakub
5+2
7
1
7.
Ulička Radim
3+2
5
0
8.
Buchta Radek
3+2
5
0
9.
Šindler Dušan
3+1
4
2
10.
Stříbný Marek 2
2+1
3
0
11.
Majvelder Lukáš
2+1
3
2
12.
Hluchník Petr
1+2
3
1
13.
Hanzlík Marian
1+0
1
0
14.
Pospěch Karel
0+1
1
0
15.
Stříbný Marek 1
0+1
1
0
16.
Ševior Roman
0+0
0
1
17.
Vavřinčík David
0+0
0
0
HC Moravan
G+A
body
min
1.
Bořucký Roman
8+9
17
3
2.
Hřivňacký Lukáš
8+8
16
3
3.
Samson Jaroslav
7+6
13
0
4.
Čech Zdeněk
1+7
8
0
5.
Drastík Andreas
5+2
7
0
6.
Lokoč Pavel
4+2
6
2
7.
Skypala Pavel
3+3
6
0
8.
Kudela Petr
2+0
2
0
9.
Rychlý Radim
1+1
2
0
10.
Samek Ondřej
0+2
2
0
11.
Strouhal Lubomír
1+0
1
0
12.
Michalčík Petr
0+0
0
0
13.
Hřivňacký Jiří
0+0
0
0
14.
Mrázek Jan
0+0
0
0
15.
Sicha Dušan
0+0
0
1
16.
Čagala Kamil
0+0
0
1
17.
Lasák Zdeněk
0+0
0
0
18.
Wihoda Daniel
0+0
0
0
19.
Ulička Michael
0+0
0
0
Predators
G+A
body
min
1.
Vlašánek Radek
21+5
26
2
2.
Kala Lukáš
12+10
22
1
3.
Werner Lukáš
6+9
15
1
4.
Steinwirth Libor
5+8
13
1
5.
Tesař Pavel
5+6
11
1
6.
Žůrek Petr
4+7
11
2
7.
Müller Martin
3+2
5
0
8.
Lokoč Marek
2+3
5
1
9.
Maroš Ivan
2+3
5
1
10.
Vltavský Jiří
2+3
5
0
11.
Ondrejo Dušan
3+1
4
1
12.
Fabián Ondřej
2+2
4
0
13.
Zecha Zdeněk
0+1
1
0
14.
Fabián Martin
0+0
0
0
15.
Okruhlica David
0+0
0
0
16.
Schreier Jan
0+0
0
0
Škodovka Plzeň
G+A
body
min
1.
Latoň Petr
14+23
37
0
2.
Prchala Tomáš
19+17
36
5
3.
Blaga Richard
23+5
28
0
4.
Latoň Martin
6+12
18
0
5.
Jadrný Michal
9+5
14
3
6.
Latoň Radek
4+6
10
3
7.
Bolacký Jiří
2+3
5
1
8.
Bielák Jaroslav
2+2
4
2
9.
Váňa Radek
3+0
3
0
10.
Hrbáč Kamil
1+2
3
0
11.
Bielák Ladislav
1+0
1
0
12.
Badaj Petr
0+0
0
0
13.
Kubela David
0+0
0
0
14.
Jadrný Vojtěch
0+0
0
0
15.
Černý Milan
0+0
0
0
16.
Michalčík Adam
0+0
0
1