Hokejbal Oldřišov 2012-2013
http://www.hokejbal.zde.cz
Play off
Výsledky
o 3. místo
HC Moravan - Predators 3:4, na 1 zápas o 3. místo, vítěz Predators
Body: Čech Zdeněk (R) 1+0, Hřivňacký Lukáš (R) 1+0, Rychlý Radim (R) 1+0, Bořucký Roman (R) 0+1, Hřivňacký Jiří 0+1, Šturma Radim 0+1 - Okruhlica David 1+1, Toška Radim 1+1, Kala Lukáš 1+0, Steinwirth Libor 1+0
2. finále
HBC Hněvošice - Škodovka Plzeň 4:5, stav série 0:2
Body: Ševior Roman (R) 3+0, Latka Patrik 1+0, Ulička Radim (R) 0+2, Pospěch Jan (R) 0+1 - Římský Jindřich 2+1, Dubčák Lukáš 1+0, Latoň Martin (R) 1+0, Lokoč Pavel 1+0, Přikryl Jan 0+2; vyloučení: Přikryl Jan +3, Buchta René +1, Ševior Pavel +1, Bielák Ladislav +1, Latoň Petr +1, Římský Jindřich +1
1. finále
HBC Hněvošice - Škodovka Plzeň 4:8, stav série 0:1
Body: Stříbný Patrik 2+0, Buchta Radek (R) 1+0, Pospěch Jan (R) 1+0, Buchta René 0+1, Ševior Roman (R) 0+1 - Římský Jindřich 4+1, Přikryl Jan 2+1, Kašparčík Lukáš (R) 1+1, Latoň Petr 1+0, Latoň Martin (R) 0+2, Latoň Radek (R) 0+1; vyloučení: Buchta Radek (R) +1, Papež Jan +1, Lokoč Pavel +1
3. semifinále
HC Moravan - Škodovka Plzeň 3:6, stav série 1:2
Body: Šturma Radim 1+1, Hřivňacký Jiří 1+0, Rychlý Radim (R) 1+0, Hřivňacký Lukáš (R) 0+1, Samson Jaroslav 0+1 - Římský Jindřich 3+0, Latoň Martin (R) 1+4, Latoň Petr 1+0, Přikryl Jan 1+0, Dubčák Lukáš 0+1, Lokoč Pavel 0+1; vyloučení: Strouhal Lubomír +1, Římský Jindřich +1Predators - HBC Hněvošice 2:5, stav série 1:2
Body: Toška Radim 1+0, Vltavský Jiří (R) 1+0, Steinwirth Libor 0+1 - Pospěch Jan (R) 2+0, Stříbný Marek 2+0, Konečný Radek 1+0, Ševior Roman (R) 0+2, Buchta Radek (R) 0+1, Stříbný Patrik 0+1; vyloučení: Lokoč Marek (R) +1, Vltavský Jiří (R) +1
2. semifinále
HC Moravan - Škodovka Plzeň 5:7, stav série 1:1
Body: Maťeják Aleš 2+2, Bořucký Roman (R) 1+1, Hartoš Daniel (R) 1+0, Samson Jaroslav 1+0, Hřivňacký Lukáš (R) 0+1, Šturma Radim 0+1 - Jadrný Michal 2+2, Lokoč Pavel 1+2, Římský Jindřich 1+1, Latoň Martin (R) 1+0, Přikryl Jan 1+0, Jadrný Vojtěch 0+1; vyloučení: Rychlý Radim (R) +1, Latoň Martin (R) +1, Latoň Radek (R) +1, Římský Jindřich +1Predators - HBC Hněvošice 5:2, stav série 1:1
Body: Okruhlica David 1+0, Steinwirth Libor 1+0, Toška Radim 1+0, Vltavský Jiří (R) 1+0, Zecha Zdeněk (R) 1+0, Kala Lukáš 0+2, Lokoč Marek (R) 0+1 - Buchta René 1+0, Konečný Radek 1+0, Pospěch Jan (R) 0+1, Ulička Radim (R) 0+1; vyloučení: Okruhlica David +1, Steinwirth Libor +1
1. semifinále
HC Moravan - Škodovka Plzeň 9:3, stav série 1:0
Body: Samson Jaroslav 3+0, Bořucký Roman (R) 2+2, Hartoš Daniel (R) 2+0, Maťeják Aleš 2+0, Hřivňacký Lukáš (R) 0+2, Ulička Michal 0+2, Rychlý Radim (R) 0+1, Šturma Radim 0+1 - Jadrný Michal 2+0, Jadrný Vojtěch 1+0, Latoň Martin (R) 1+0, Latoň Petr 0+2; vyloučení: Lokoč Pavel +1Predators - HBC Hněvošice 2:5, stav série 0:1
Body: Kala Lukáš 1+0, Steinwirth Libor 1+0, Vltavský Jiří (R) 0+2 - Stříbný Patrik 2+1, Papež Jan 1+1, Ševior Pavel 1+1, Latka Patrik 1+0, Ševior Roman (R) 0+3; vyloučení: Steinwirth Libor +1, Papež Jan +1, Ševior Pavel +1
Kanadské bodování
Kanadské bodování
1. | Římský Jindřich | 10+3 | 13 |
2. | Latoň Martin (R) | 4+6 | 10 |
3. | Ševior Roman (R) | 3+6 | 9 |
4. | Přikryl Jan | 4+3 | 7 |
5. | Bořucký Roman (R) | 3+4 | 7 |
6. | Jadrný Michal | 4+2 | 6 |
7. | Maťeják Aleš | 4+2 | 6 |
8. | Stříbný Patrik | 4+2 | 6 |
9. | Samson Jaroslav | 4+1 | 5 |
10. | Pospěch Jan (R) | 3+2 | 5 |
11. | Lokoč Pavel | 2+3 | 5 |
12. | Hřivňacký Lukáš (R) | 1+4 | 5 |
13. | Šturma Radim | 1+4 | 5 |
14. | Steinwirth Libor | 3+1 | 4 |
15. | Toška Radim | 3+1 | 4 |
| Nejlepší střelci
1. | Římský Jindřich | 10 |
2. | Latoň Martin (R) | 4 |
3. | Přikryl Jan | 4 |
4. | Jadrný Michal | 4 |
5. | Maťeják Aleš | 4 |
6. | Stříbný Patrik | 4 |
7. | Samson Jaroslav | 4 |
8. | Ševior Roman (R) | 3 |
9. | Bořucký Roman (R) | 3 |
10. | Pospěch Jan (R) | 3 |
11. | Steinwirth Libor | 3 |
12. | Toška Radim | 3 |
13. | Hartoš Daniel (R) | 3 |
14. | Lokoč Pavel | 2 |
15. | Kala Lukáš | 2 |
| Nejlepší nahrávači
1. | Latoň Martin (R) | 6 |
2. | Ševior Roman (R) | 6 |
3. | Bořucký Roman (R) | 4 |
4. | Hřivňacký Lukáš (R) | 4 |
5. | Šturma Radim | 4 |
6. | Římský Jindřich | 3 |
7. | Přikryl Jan | 3 |
8. | Lokoč Pavel | 3 |
9. | Ulička Radim (R) | 3 |
10. | Jadrný Michal | 2 |
11. | Maťeják Aleš | 2 |
12. | Stříbný Patrik | 2 |
13. | Pospěch Jan (R) | 2 |
14. | Kala Lukáš | 2 |
15. | Latoň Petr | 2 |
|
Nejtrestanější hráči
1. | Přikryl Jan | 3 |
2. | Římský Jindřich | 3 |
3. | Lokoč Pavel | 2 |
4. | Papež Jan | 2 |
5. | Steinwirth Libor | 2 |
| Nejslušnější tým
1. | CSKA | 0 |
2. | HC Moravan | 2 |
3. | Predators | 5 |
4. | HBC Hněvošice | 6 |
5. | Škodovka Plzeň | 12 |
|
CSKA
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Bechný Bronislav | 0 | 0+0 | 0 |
2. | Drabčík Pavel | 0 | 0+0 | 0 |
3. | Hrbáč Michal | 0 | 0+0 | 0 |
4. | Latton Adam (R) | 0 | 0+0 | 0 |
5. | Bořucký Denis | 0 | 0+0 | 0 |
6. | Plesník Vladimír | 0 | 0+0 | 0 |
7. | Vypala Libor | 0 | 0+0 | 0 |
8. | Hanke Ondra (R) | 0 | 0+0 | 0 |
9. | Černý Jonáš (R) | 0 | 0+0 | 0 |
10. | Macík Petr | 0 | 0+0 | 0 |
11. | Kočí Aleš (R) | 0 | 0+0 | 0 |
12. | Ciminga Vít (R) | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Bechný Vojtěch (R) | 0 | 0+0 | 0 |
14. | Hartmann Petr | 0 | 0+0 | 0 |
| HBC Hněvošice
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Ševior Roman (R) | 0 | 3+6 | 9 |
2. | Stříbný Patrik | 0 | 4+2 | 6 |
3. | Pospěch Jan (R) | 0 | 3+2 | 5 |
4. | Ulička Radim (R) | 0 | 0+3 | 3 |
5. | Konečný Radek | 0 | 2+0 | 2 |
6. | Latka Patrik | 0 | 2+0 | 2 |
7. | Stříbný Marek | 0 | 2+0 | 2 |
8. | Papež Jan | 2 | 1+1 | 2 |
9. | Ševior Pavel | 2 | 1+1 | 2 |
10. | Buchta Radek (R) | 1 | 1+1 | 2 |
11. | Buchta René | 1 | 1+1 | 2 |
12. | Hanzlík Marián | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Pospěch Karel | 0 | 0+0 | 0 |
14. | Poštulka Marek | 0 | 0+0 | 0 |
15. | Hluchník Petr | 0 | 0+0 | 0 |
16. | Šindler Dušan (R) | 0 | 0+0 | 0 |
17. | Buchta Tomáš | 0 | 0+0 | 0 |
| HC Moravan
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Bořucký Roman (R) | 0 | 3+4 | 7 |
2. | Maťeják Aleš | 0 | 4+2 | 6 |
3. | Samson Jaroslav | 0 | 4+1 | 5 |
4. | Šturma Radim | 0 | 1+4 | 5 |
5. | Hřivňacký Lukáš (R) | 0 | 1+4 | 5 |
6. | Hartoš Daniel (R) | 0 | 3+0 | 3 |
7. | Rychlý Radim (R) | 1 | 2+1 | 3 |
8. | Hřivňacký Jiří | 0 | 1+1 | 2 |
9. | Ulička Michal | 0 | 0+2 | 2 |
10. | Čech Zdeněk (R) | 0 | 1+0 | 1 |
11. | Strouhal Lubomír | 1 | 0+0 | 0 |
12. | Lasák Zdeněk | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Skypala Pavel | 0 | 0+0 | 0 |
14. | Wihoda Daniel (R) | 0 | 0+0 | 0 |
15. | Samek Ondřej (R) | 0 | 0+0 | 0 |
16. | Mrázek Jan | 0 | 0+0 | 0 |
17. | Michalčík Petr (R) | 0 | 0+0 | 0 |
18. | Jasník Michael | 0 | 0+0 | 0 |
19. | Čagala Kamil | 0 | 0+0 | 0 |
20. | Schwacha Antonín | 0 | 0+0 | 0 |
|
Predators
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Steinwirth Libor | 2 | 3+1 | 4 |
2. | Toška Radim | 0 | 3+1 | 4 |
3. | Kala Lukáš | 0 | 2+2 | 4 |
4. | Vltavský Jiří (R) | 1 | 2+2 | 4 |
5. | Okruhlica David | 1 | 2+1 | 3 |
6. | Zecha Zdeněk (R) | 0 | 1+0 | 1 |
7. | Lokoč Marek (R) | 1 | 0+1 | 1 |
8. | Ondrejo Dušan | 0 | 0+0 | 0 |
9. | Schreier Jan | 0 | 0+0 | 0 |
10. | Werner Lukáš (R) | 0 | 0+0 | 0 |
11. | Fabián Martin (R) | 0 | 0+0 | 0 |
12. | Kavan Aleš | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Raab David | 0 | 0+0 | 0 |
| Škodovka Plzeň
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Římský Jindřich | 3 | 10+3 | 13 |
2. | Latoň Martin (R) | 1 | 4+6 | 10 |
3. | Přikryl Jan | 3 | 4+3 | 7 |
4. | Jadrný Michal | 0 | 4+2 | 6 |
5. | Lokoč Pavel | 2 | 2+3 | 5 |
6. | Latoň Petr | 1 | 2+2 | 4 |
7. | Kašparčík Lukáš (R) | 0 | 1+1 | 2 |
8. | Dubčák Lukáš | 0 | 1+1 | 2 |
9. | Jadrný Vojtěch | 0 | 1+1 | 2 |
10. | Latoň Radek (R) | 1 | 0+1 | 1 |
11. | Badaj Petr | 0 | 0+0 | 0 |
12. | Bechný Pavel | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Kubela David (R) | 0 | 0+0 | 0 |
14. | Granzer Marek | 0 | 0+0 | 0 |
15. | Žídek Jan | 0 | 0+0 | 0 |
16. | Bielák Ladislav | 1 | 0+0 | 0 |
|
Tabulka
1. |
HBC Hněvošice |
12 |
10 |
0 |
0 |
2 |
52:32 |
30 |
2. |
Škodovka Plzeň |
12 |
8 |
0 |
1 |
3 |
96:57 |
25 |
3. |
HC Moravan |
12 |
5 |
1 |
0 |
6 |
46:52 |
17 |
4. |
Predators |
12 |
3 |
2 |
1 |
6 |
48:51 |
14 |
5. |
CSKA |
12 |
1 |
0 |
1 |
10 |
33:83 |
4 |
Poznámka: zápasy, výhra (3 b)/výhra na samostatné nájezdy (2 b)/prohra na samostatné nájezdy (1 b)/prohra (0 b)
Výsledky
15. kolo
CSKA - HBC Hněvošice 0:5, kontumace, neodklizen sníh
Body: Škodovka Plzeň - Predators 9:8,
Body: Lokoč Pavel 3+0, Přikryl Jan 2+2, Latoň Martin (R) 2+1, Kubela David (R) 2+0, Bielák Ladislav 0+1, Lokoč Pavel 0+1 - Kala Lukáš 3+2, Werner Lukáš (R) 3+0, Steinwirth Libor 1+3, Toška Radim 1+0, Okruhlica David 0+1, Vltavský Jiří (R) 0+1; vyloučení: Latoň Martin (R) +1, Lokoč Marek (R) +1, Toška Radim +1
14. kolo
Škodovka Plzeň - HBC Hněvošice 10:4,
Body: Římský Jindřich 7+2, Přikryl Jan 3+1, Lokoč Pavel 0+4, Latoň Martin (R) 0+3 - Hluchník Petr 2+0, Ulička Radim (R) 1+1, Šindler Dušan (R) 1+0, Ševior Pavel 0+2, Ševior Roman (R) 0+1; vyloučení: Latoň Martin (R) +1, Přikryl Jan +1CSKA - HC Moravan 4:2,
Body: Bechný Vojtěch (R) 2+0, Černý Jonáš (R) 2+0, Kočí Aleš (R) 0+3, Bechný Bronislav 0+1 - Čech Zdeněk (R) 1+0, Samek Ondřej (R) 1+0, Mrázek Jan 0+1, Samson Jaroslav 0+1; vyloučení: Bechný Bronislav +1, Macík Petr +1
13. kolo
Predators - HBC Hněvošice 5:3,
Body: Steinwirth Libor 2+0, Kala Lukáš 1+2, Zecha Zdeněk (R) 1+1, Werner Lukáš (R) 1+0, Fabián Martin (R) 0+1 - Ševior Pavel 1+1, Buchta Tomáš 1+0, Stříbný Marek 1+0, Buchta René 0+2; vyloučení: Toška Radim +1, Vltavský Jiří (R) +1, Zecha Zdeněk (R) +1, Šindler Dušan (R) +1Škodovka Plzeň - HC Moravan 6:10,
Body: Římský Jindřich 2+2, Lokoč Pavel 2+0, Přikryl Jan 1+4, Latoň Martin (R) 1+0 - Ulička Michal 3+2, Čech Zdeněk (R) 2+3, Samson Jaroslav 1+2, Mrázek Jan 1+1, Rychlý Radim (R) 1+0, Strouhal Lubomír 1+0, Šturma Radim 1+0; vyloučení: Strouhal Lubomír +1
12. kolo
CSKA - Predators 4:5, po s.n.
Body: Bechný Bronislav 1+0, Bechný Vojtěch (R) 1+0, Černý Jonáš (R) 1+0, Hartmann Petr 1+0, Ciminga Vít (R) 0+1, Macík Petr 0+1 - Fabián Martin (R) 2+0, Steinwirth Libor 1+1, Toška Radim 1+0, Vltavský Jiří (R) 1+0, Zecha Zdeněk (R) 0+1
11. kolo
Škodovka Plzeň - CSKA 18:4,
Body: Žídek Jan 4+1, Římský Jindřich 3+3, Latoň Radek (R) 3+1, Latoň Martin (R) 2+5, Latoň Petr 2+1, Lokoč Pavel 2+1, Dubčák Lukáš 1+3, Bielák Ladislav 1+1, Kubela David (R) 0+1, Přikryl Jan 0+1 - Ciminga Vít (R) 2+1, Macík Petr 2+1, Hrbáč Michal 0+1; vyloučení: Dubčák Lukáš +1HC Moravan - Predators 2:1,
Body: Hartoš Daniel (R) 1+0, Ulička Michal 1+0, Rychlý Radim (R) 0+1, Samek Ondřej (R) 0+1 - Kala Lukáš 1+0; vyloučení: Šturma Radim +1, Zecha Zdeněk (R) +1
12. kolo
HC Moravan - HBC Hněvošice 3:6,
Body: Čech Zdeněk (R) 1+1, Bořucký Roman (R) 1+0, Hřivňacký Jiří 1+0, Ulička Michal 0+2 - Ševior Pavel 2+1, Latka Patrik 2+0, Konečný Radek 1+1, Stříbný Patrik 1+0, Buchta René 0+2, Ševior Roman (R) 0+1; vyloučení: Hřivňacký Jiří +1, Samek Ondřej (R) +1
10. kolo
CSKA - HBC Hněvošice 1:3,
Body: Bořucký Denis 1+0, Bechný Vojtěch (R) 0+1 - Ševior Roman (R) 3+0, Buchta René 0+2, Stříbný Patrik 0+1; vyloučení: Ševior Pavel +1Škodovka Plzeň - Predators 7:2,
Body: Přikryl Jan 2+2, Římský Jindřich 2+0, Latoň Petr 1+1, Bielák Ladislav 1+0, Latoň Martin (R) 1+0, Kubela David (R) 0+3, Latoň Radek (R) 0+1 - Ondrejo Dušan 1+0, Vltavský Jiří (R) 1+0, Kala Lukáš 0+1, Lokoč Marek (R) 0+1; vyloučení: Steinwirth Libor +1
9. kolo
CSKA - HC Moravan 4:9,
Body: Bořucký Denis 1+2, Bechný Vojtěch (R) 1+0, Černý Jonáš (R) 1+0, Hartmann Petr 1+0, Ciminga Vít (R) 0+1 - Hřivňacký Lukáš (R) 3+1, Čech Zdeněk (R) 2+3, Bořucký Roman (R) 2+1, Schwacha Antonín 1+1, Ulička Michal 1+0, Samson Jaroslav 0+2, Michalčík Petr (R) 0+1; vyloučení: Macík Petr +1, Michalčík Petr (R) +1Škodovka Plzeň - HBC Hněvošice 2:4,
Body: Římský Jindřich 1+1, Latoň Martin (R) 1+0, Přikryl Jan 0+1 - Buchta Radek (R) 1+1, Latka Patrik 1+0, Ševior Pavel 1+0, Ševior Roman (R) 1+0, Papež Jan 0+1; vyloučení: Konečný Radek +3, Dubčák Lukáš +2, Latoň Martin (R) +2, Latoň Radek (R) +1, Přikryl Jan +1
8. kolo
Škodovka Plzeň - HC Moravan 11:3,
Body: Římský Jindřich 4+2, Přikryl Jan 3+2, Latoň Martin (R) 2+1, Latoň Petr 1+3, Kašparčík Lukáš (R) 1+1 - Šturma Radim 2+0, Maťeják Aleš 1+0, Wihoda Daniel (R) 0+2; vyloučení: Schwacha Antonín +1Predators - HBC Hněvošice 5:7,
Body: Steinwirth Libor 2+1, Kala Lukáš 1+0, Vltavský Jiří (R) 1+0, Zecha Zdeněk (R) 1+0 - Ševior Pavel 1+2, Konečný Radek 1+1, Buchta René 1+0, Hluchník Petr 1+0, Latka Patrik 1+0, Pospěch Jan (R) 1+0, Stříbný Marek 1+0, Ševior Roman (R) 0+1; vyloučení: Šindler Dušan (R) +2, Kala Lukáš +1, Werner Lukáš (R) +1, Pospěch Jan (R) +1
7. kolo
HC Moravan - HBC Hněvošice 1:2,
Body: Wihoda Daniel (R) 1+0, Samson Jaroslav 0+1 - Pospěch Jan (R) 1+0, Ševior Roman (R) 1+0, Buchta René 0+1, Stříbný Marek 0+1; vyloučení: Čech Zdeněk (R) +1, Hřivňacký Lukáš (R) +1, Schwacha Antonín +1CSKA - Predators 1:5,
Body: Vypala Libor 1+0, Bechný Bronislav 0+1 - Lokoč Marek (R) 3+0, Kala Lukáš 2+1, Fabián Martin (R) 0+1, Kavan Aleš 0+1, Okruhlica David 0+1, Steinwirth Libor 0+1
6. kolo
HC Moravan - Predators 3:1,
Body: Hřivňacký Lukáš (R) 1+1, Rychlý Radim (R) 1+1, Samson Jaroslav 1+0, Bořucký Roman (R) 0+2 - Lokoč Marek (R) 1+0, Werner Lukáš (R) 0+1Škodovka Plzeň - CSKA 11:4,
Body: Přikryl Jan 4+3, Latoň Petr 3+1, Kašparčík Lukáš (R) 2+1, Římský Jindřich 1+3, Latoň Martin (R) 1+2, Latoň Radek (R) 0+1 - Bořucký Denis 2+0, Bechný Vojtěch (R) 1+1, Ciminga Vít (R) 1+1, Bechný Bronislav 0+1, Hartmann Petr 0+1
5. kolo
CSKA - HBC Hněvošice 0:5,
Body: Pospěch Jan (R) 1+1, Buchta René 1+0, Konečný Radek 1+0, Ulička Radim (R) 1+0, Ševior Pavel 1+0, Latka Patrik 0+2, Buchta Radek (R) 0+1, Stříbný Marek 0+1; vyloučení: Pospěch Jan (R) +1Škodovka Plzeň - Predators 3:4, po s.n.
Body: Jadrný Michal 1+1, Kašparčík Lukáš (R) 1+1, Latoň Martin (R) 1+0, Latoň Petr 0+1 - Lokoč Marek (R) 3+0, Vltavský Jiří (R) 1+1, Zecha Zdeněk (R) 0+2; vyloučení: Lokoč Marek (R) +1
4. kolo
CSKA - HC Moravan 2:5,
Body: Ciminga Vít (R) 1+1, Bechný Bronislav 1+0, Bechný Vojtěch (R) 0+1 - Mrázek Jan 2+1, Hřivňacký Jiří 1+1, Hartoš Daniel (R) 1+0, Ulička Michal 1+0, Hřivňacký Lukáš (R) 0+1, Rychlý Radim (R) 0+1, Samson Jaroslav 0+1Škodovka Plzeň - HBC Hněvošice 3:5,
Body: Latoň Petr 1+2, Kašparčík Lukáš (R) 1+0, Latoň Radek (R) 1+0 - Pospěch Jan (R) 2+0, Latka Patrik 1+1, Ševior Pavel 1+1, Konečný Radek 1+0, Ulička Radim (R) 0+2, Šindler Dušan (R) 0+1; vyloučení: Kašparčík Lukáš (R) +1, Latoň Petr +1, Konečný Radek +1, Šindler Dušan (R) +1
3. kolo
Škodovka Plzeň - HC Moravan 8:4,
Body: Kašparčík Lukáš (R) 5+1, Přikryl Jan 1+3, Latoň Petr 1+2, Latoň Martin (R) 1+0, Latoň Radek (R) 0+1 - Hartoš Daniel (R) 2+0, Samek Ondřej (R) 1+1, Samson Jaroslav 1+1, Hřivňacký Jiří 0+1, Hřivňacký Lukáš (R) 0+1Predators - HBC Hněvošice 2:4,
Body: Lokoč Marek (R) 2+0 - Ulička Radim (R) 2+0, Ševior Pavel 2+0, Konečný Radek 0+2; vyloučení: Konečný Radek +1, Stříbný Patrik +1, Ulička Radim (R) +1
2. kolo
CSKA - Predators 4:7,
Body: Bořucký Denis 1+1, Bechný Vojtěch (R) 1+0, Kočí Aleš (R) 1+0, Vypala Libor 1+0, Bechný Bronislav 0+1, Ciminga Vít (R) 0+1 - Lokoč Marek (R) 5+1, Ondrejo Dušan 1+1, Werner Lukáš (R) 1+1, Vltavský Jiří (R) 0+2, Zecha Zdeněk (R) 0+1HC Moravan - HBC Hněvošice 0:4,
Body: Ulička Radim (R) 3+0, Pospěch Jan (R) 1+0, Poštulka Marek 0+2, Stříbný Marek 0+1, Ševior Pavel 0+1; vyloučení: Pospěch Jan (R) +1
1. kolo
Škodovka Plzeň - CSKA 8:5,
Body: Římský Jindřich 4+0, Kašparčík Lukáš (R) 2+0, Latoň Radek (R) 1+0, Žídek Jan 1+0, Přikryl Jan 0+3, Latoň Petr 0+2, Latoň Martin (R) 0+1 - Bořucký Denis 1+1, Ciminga Vít (R) 1+1, Latton Adam (R) 1+1, Bechný Vojtěch (R) 1+0, Kočí Aleš (R) 1+0, Černý Jonáš (R) 0+1, Hartmann Petr 0+1HC Moravan - Predators 4:3, po s.n.
Body: Bořucký Roman (R) 1+1, Hřivňacký Jiří 1+0, Samek Ondřej (R) 1+0, Hřivňacký Lukáš (R) 0+1, Strouhal Lubomír 0+1 - Vltavský Jiří (R) 1+1, Kala Lukáš 1+0, Schreier Jan 1+0, Steinwirth Libor 0+1, Zecha Zdeněk (R) 0+1
Kanadské bodování
Kanadské bodování
1. | Přikryl Jan | 16+22 | 38 |
2. | Římský Jindřich | 24+13 | 37 |
3. | Latoň Martin (R) | 12+13 | 25 |
4. | Latoň Petr | 9+13 | 22 |
5. | Ševior Pavel | 9+8 | 17 |
6. | Lokoč Marek (R) | 14+2 | 16 |
7. | Kašparčík Lukáš (R) | 12+4 | 16 |
8. | Kala Lukáš | 9+6 | 15 |
9. | Lokoč Pavel | 7+6 | 13 |
10. | Čech Zdeněk (R) | 6+7 | 13 |
11. | Steinwirth Libor | 6+7 | 13 |
12. | Ciminga Vít (R) | 5+7 | 12 |
13. | Samson Jaroslav | 3+8 | 11 |
14. | Bechný Vojtěch (R) | 7+3 | 10 |
15. | Ulička Radim (R) | 7+3 | 10 |
| Nejlepší střelci
1. | Římský Jindřich | 24 |
2. | Přikryl Jan | 16 |
3. | Lokoč Marek (R) | 14 |
4. | Latoň Martin (R) | 12 |
5. | Kašparčík Lukáš (R) | 12 |
6. | Latoň Petr | 9 |
7. | Ševior Pavel | 9 |
8. | Kala Lukáš | 9 |
9. | Lokoč Pavel | 7 |
10. | Bechný Vojtěch (R) | 7 |
11. | Ulička Radim (R) | 7 |
12. | Čech Zdeněk (R) | 6 |
13. | Steinwirth Libor | 6 |
14. | Bořucký Denis | 6 |
15. | Ulička Michal | 6 |
| Nejlepší nahrávači
1. | Přikryl Jan | 22 |
2. | Římský Jindřich | 13 |
3. | Latoň Martin (R) | 13 |
4. | Latoň Petr | 13 |
5. | Ševior Pavel | 8 |
6. | Samson Jaroslav | 8 |
7. | Čech Zdeněk (R) | 7 |
8. | Steinwirth Libor | 7 |
9. | Ciminga Vít (R) | 7 |
10. | Buchta René | 7 |
11. | Kala Lukáš | 6 |
12. | Lokoč Pavel | 6 |
13. | Zecha Zdeněk (R) | 6 |
14. | Vltavský Jiří (R) | 5 |
15. | Hřivňacký Lukáš (R) | 5 |
|
Nejtrestanější hráči
1. | Konečný Radek | 5 |
2. | Latoň Martin (R) | 4 |
3. | Šindler Dušan (R) | 4 |
4. | Dubčák Lukáš | 3 |
5. | Pospěch Jan (R) | 3 |
| Nejslušnější tým
1. | CSKA | 3 |
2. | HC Moravan | 9 |
3. | Predators | 10 |
4. | Škodovka Plzeň | 12 |
5. | HBC Hněvošice | 15 |
|
CSKA
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Ciminga Vít (R) | 0 | 5+7 | 12 |
2. | Bechný Vojtěch (R) | 0 | 7+3 | 10 |
3. | Bořucký Denis | 0 | 6+4 | 10 |
4. | Bechný Bronislav | 1 | 2+4 | 6 |
5. | Černý Jonáš (R) | 0 | 4+1 | 5 |
6. | Kočí Aleš (R) | 0 | 2+3 | 5 |
7. | Hartmann Petr | 0 | 2+2 | 4 |
8. | Macík Petr | 2 | 2+2 | 4 |
9. | Vypala Libor | 0 | 2+0 | 2 |
10. | Latton Adam (R) | 0 | 1+1 | 2 |
11. | Hrbáč Michal | 0 | 0+1 | 1 |
12. | Hanke Ondra (R) | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Plesník Vladimír | 0 | 0+0 | 0 |
14. | Drabčík Pavel | 0 | 0+0 | 0 |
| HBC Hněvošice
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Ševior Pavel | 1 | 9+8 | 17 |
2. | Ulička Radim (R) | 1 | 7+3 | 10 |
3. | Buchta René | 0 | 2+7 | 9 |
4. | Ševior Roman (R) | 0 | 5+3 | 8 |
5. | Latka Patrik | 0 | 5+3 | 8 |
6. | Konečný Radek | 5 | 4+4 | 8 |
7. | Pospěch Jan (R) | 3 | 6+1 | 7 |
8. | Stříbný Marek | 0 | 2+3 | 5 |
9. | Hluchník Petr | 0 | 3+0 | 3 |
10. | Buchta Radek (R) | 0 | 1+2 | 3 |
11. | Stříbný Patrik | 1 | 1+1 | 2 |
12. | Šindler Dušan (R) | 4 | 1+1 | 2 |
13. | Poštulka Marek | 0 | 0+2 | 2 |
14. | Buchta Tomáš | 0 | 1+0 | 1 |
15. | Papež Jan | 0 | 0+1 | 1 |
16. | Hanzlík Marián | 0 | 0+0 | 0 |
17. | Pospěch Karel | 0 | 0+0 | 0 |
| HC Moravan
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Čech Zdeněk (R) | 1 | 6+7 | 13 |
2. | Samson Jaroslav | 0 | 3+8 | 11 |
3. | Ulička Michal | 0 | 6+4 | 10 |
4. | Hřivňacký Lukáš (R) | 1 | 4+5 | 9 |
5. | Bořucký Roman (R) | 0 | 4+4 | 8 |
6. | Mrázek Jan | 0 | 3+3 | 6 |
7. | Hřivňacký Jiří | 1 | 3+2 | 5 |
8. | Samek Ondřej (R) | 1 | 3+2 | 5 |
9. | Rychlý Radim (R) | 0 | 2+3 | 5 |
10. | Hartoš Daniel (R) | 0 | 4+0 | 4 |
11. | Šturma Radim | 1 | 3+0 | 3 |
12. | Wihoda Daniel (R) | 0 | 1+2 | 3 |
13. | Strouhal Lubomír | 1 | 1+1 | 2 |
14. | Schwacha Antonín | 2 | 1+1 | 2 |
15. | Maťeják Aleš | 0 | 1+0 | 1 |
16. | Michalčík Petr (R) | 1 | 0+1 | 1 |
17. | Skypala Pavel | 0 | 0+0 | 0 |
18. | Jasník Michael | 0 | 0+0 | 0 |
19. | Lasák Zdeněk | 0 | 0+0 | 0 |
20. | Čagala Kamil | 0 | 0+0 | 0 |
|
Predators
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Lokoč Marek (R) | 2 | 14+2 | 16 |
2. | Kala Lukáš | 1 | 9+6 | 15 |
3. | Steinwirth Libor | 1 | 6+7 | 13 |
4. | Vltavský Jiří (R) | 1 | 5+5 | 10 |
5. | Zecha Zdeněk (R) | 2 | 2+6 | 8 |
6. | Werner Lukáš (R) | 1 | 5+2 | 7 |
7. | Fabián Martin (R) | 0 | 2+2 | 4 |
8. | Ondrejo Dušan | 0 | 2+1 | 3 |
9. | Toška Radim | 2 | 2+0 | 2 |
10. | Okruhlica David | 0 | 0+2 | 2 |
11. | Schreier Jan | 0 | 1+0 | 1 |
12. | Kavan Aleš | 0 | 0+1 | 1 |
13. | Raab David | 0 | 0+0 | 0 |
| Škodovka Plzeň
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Přikryl Jan | 2 | 16+22 | 38 |
2. | Římský Jindřich | 0 | 24+13 | 37 |
3. | Latoň Martin (R) | 4 | 12+13 | 25 |
4. | Latoň Petr | 1 | 9+13 | 22 |
5. | Kašparčík Lukáš (R) | 1 | 12+4 | 16 |
6. | Lokoč Pavel | 0 | 7+6 | 13 |
7. | Latoň Radek (R) | 1 | 5+4 | 9 |
8. | Žídek Jan | 0 | 5+1 | 6 |
9. | Kubela David (R) | 0 | 2+4 | 6 |
10. | Bielák Ladislav | 0 | 2+2 | 4 |
11. | Dubčák Lukáš | 3 | 1+3 | 4 |
12. | Jadrný Michal | 0 | 1+1 | 2 |
13. | Jadrný Vojtěch | 0 | 0+0 | 0 |
14. | Bechný Pavel | 0 | 0+0 | 0 |
15. | Badaj Petr | 0 | 0+0 | 0 |
16. | Granzer Marek | 0 | 0+0 | 0 |
|