Hokejbal Oldřišov 2010-2011
http://www.hokejbal.zde.cz
Playoff
Výsledky
o 3. místo
Predators - Hněvošice 2:5, třetí jsou Hněvošice
Body: Steinwirth Libor 1+1, Konečný Roman 1+0, Vltavský Jiří 0+1 - Ulička Radim 2+0, Ševior Pavel 1+2, Buchta Radek 1+1, Buchta René 1+0, Latka Patrik 0+1, Pospěch Jan 0+1; vyloučení: Kala Lukáš +1, Ševior Pavel +1
3. semifinále
Moravan - Hněvošice 6:2, stav série: 2:1, postupuje Moravan
Body: Drastík Andreas 4+1, Šturma Radim 1+1, Rychlý Radim 1+0, Čogala Kamil 0+1, Hřivňacký Lukáš 0+1 - Pospěch Jan 1+1, Ulička Radim 1+0, Buchta René 0+1; vyloučení: Čogala Kamil +1, Šturma Radim +1, Buchta Radek +1, Ulička Radim +1
2. semifinále
Plzeň - Predators 7:2, stav série: 2:0, postupuje Plzeň
Body: Přikryl Jan 2+2, Latoň Martin 2+0, Lokoč Pavel 1+1, Formánek Radim 1+0, Římský Jindřich 1+0, Kašparčík Lukáš 0+3, Latoň Petr 0+1 - Konečný Roman 1+0, Lokoč Marek 1+0, Steinwirth Libor 0+1, Vltavský Jiří 0+1; vyloučení: Werner Lukáš +2, Lokoč Pavel +1, Kala Lukáš +1, Vltavský Jiří +1
Moravan - Hněvošice 2:6, stav série: 1:1
Body: Bořucký Roman 1+0, Samson Jaroslav 1+0, Šturma Radim 0+1 - Pospěch Jan 3+1, Stříbný Marek 2+0, Ševior Roman 1+0, Latka Patrik 0+2, Ulička Radim 0+1; vyloučení: Šturma Radim +2, Buchta René +2
2. finále
Plzeň - Moravan 6:4, stav série: 2:0, vítězem ligy je Plzeň
Body: Přikryl Jan 3+0, Římský Jindřich 1+1, Latoň Martin 1+0, Žídek Jan 0+2, Latoň Radek 0+1 - Drastík Andreas 1+1, Hřivňacký Lukáš 1+0, Rychlý Radim 1+0, Šturma Radim 1+0, Bořucký Roman 0+1, Michalčík Petr 0+1, Schwacha Antonín 0+1; vyloučení: Římský Jindřich +1, Čogala Kamil +1, Hřivňacký Lukáš +1
1. semifinále
Plzeň - Predators 11:4, stav série: 1:0
Body: Přikryl Jan 4+1, Žídek Jan 2+1, Latoň Martin 2+0, Římský Jindřich 2+0, Dubčák Lukáš 1+0, Latoň Radek 0+4, Latoň Petr 0+1 - Lokoč Marek 2+1, Kala Lukáš 1+0, Konečný Roman 1+0, Fabián Martin 0+1, Müller Martin 0+1, Steinwirth Libor 0+1; vyloučení: Dubčák Lukáš +1, Ondrejo Dušan +1, Vltavský Jiří +1
Moravan - Hněvošice 4:0, stav série: 1:0
Body: Šturma Radim 2+0, Hřivňacký Lukáš 1+1, Michalčík Petr 1+0, Drastík Andreas 0+2, Hřivňacký Jiří 0+1; vyloučení: Šturma Radim +2, Buchta René +2, Strouhal Lubomír +1
1. finále
Plzeň - Moravan 5:3, stav série: 1:0
Body: Žídek Jan 2+1, Lokoč Pavel 1+1, Přikryl Jan 1+1, Římský Jindřich 1+0 - Drastík Andreas 1+1, Hřivňacký Jiří 1+0, Samek Ondřej 1+0, Michalčík Petr 0+1, Rychlý Radim 0+1; vyloučení: Latoň Petr +2, Lokoč Pavel +1, Hřivňacký Jiří +1, Strouhal Lubomír +1, Šturma Radim +1
Kanadské bodování
Kanadské bodování
1. | Přikryl Jan | 10+4 | 14 |
2. | Drastík Andreas | 6+5 | 11 |
3. | Žídek Jan | 4+4 | 8 |
4. | Pospěch Jan | 4+3 | 7 |
5. | Římský Jindřich | 5+1 | 6 |
6. | Šturma Radim | 4+2 | 6 |
7. | Latoň Martin | 5+0 | 5 |
8. | Latoň Radek | 0+5 | 5 |
9. | Lokoč Marek | 3+1 | 4 |
10. | Ulička Radim | 3+1 | 4 |
11. | Hřivňacký Lukáš | 2+2 | 4 |
12. | Lokoč Pavel | 2+2 | 4 |
13. | Steinwirth Libor | 1+3 | 4 |
14. | Konečný Roman | 3+0 | 3 |
15. | Rychlý Radim | 2+1 | 3 |
| Nejlepší střelci
1. | Přikryl Jan | 10 |
2. | Drastík Andreas | 6 |
3. | Římský Jindřich | 5 |
4. | Latoň Martin | 5 |
5. | Žídek Jan | 4 |
6. | Pospěch Jan | 4 |
7. | Šturma Radim | 4 |
8. | Lokoč Marek | 3 |
9. | Ulička Radim | 3 |
10. | Konečný Roman | 3 |
11. | Hřivňacký Lukáš | 2 |
12. | Lokoč Pavel | 2 |
13. | Rychlý Radim | 2 |
14. | Stříbný Marek | 2 |
15. | Steinwirth Libor | 1 |
| Nejlepší nahrávači
1. | Drastík Andreas | 5 |
2. | Latoň Radek | 5 |
3. | Přikryl Jan | 4 |
4. | Žídek Jan | 4 |
5. | Pospěch Jan | 3 |
6. | Steinwirth Libor | 3 |
7. | Kašparčík Lukáš | 3 |
8. | Latka Patrik | 3 |
9. | Šturma Radim | 2 |
10. | Hřivňacký Lukáš | 2 |
11. | Lokoč Pavel | 2 |
12. | Michalčík Petr | 2 |
13. | Ševior Pavel | 2 |
14. | Latoň Petr | 2 |
15. | Vltavský Jiří | 2 |
|
Nejtrestanější hráči
1. | Šturma Radim | 6 |
2. | Buchta René | 4 |
3. | Čogala Kamil | 2 |
4. | Kala Lukáš | 2 |
5. | Latoň Petr | 2 |
| Nejslušnější tým
1. | Hasiči | 0 |
2. | Plzeň | 6 |
3. | Predators | 7 |
4. | Hněvošice | 7 |
5. | Moravan | 12 |
|
Hasiči
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Ulička Michal | 0 | 0+0 | 0 |
2. | Kremser Petr | 0 | 0+0 | 0 |
3. | Černý Jonáš | 0 | 0+0 | 0 |
4. | Vypala Libor | 0 | 0+0 | 0 |
5. | Dedek Lukáš | 0 | 0+0 | 0 |
6. | Ryba René | 0 | 0+0 | 0 |
7. | Hanke Ondřej | 0 | 0+0 | 0 |
8. | Bechný Vojta | 0 | 0+0 | 0 |
9. | Bechný Bronislav | 0 | 0+0 | 0 |
10. | Ciminga Vítek | 0 | 0+0 | 0 |
11. | Macík Petr | 0 | 0+0 | 0 |
12. | Hartmann Petr | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Riemel Daniel | 0 | 0+0 | 0 |
14. | Kočí Aleš | 0 | 0+0 | 0 |
| Hněvošice
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Pospěch Jan | 0 | 4+3 | 7 |
2. | Ulička Radim | 1 | 3+1 | 4 |
3. | Ševior Pavel | 1 | 1+2 | 3 |
4. | Latka Patrik | 0 | 0+3 | 3 |
5. | Stříbný Marek | 0 | 2+0 | 2 |
6. | Buchta Radek | 1 | 1+1 | 2 |
7. | Buchta René | 4 | 1+1 | 2 |
8. | Ševior Roman | 0 | 1+0 | 1 |
9. | Hanzlík Marian | 0 | 0+0 | 0 |
10. | Vavřinčík David | 0 | 0+0 | 0 |
11. | Konečný Radek | 0 | 0+0 | 0 |
12. | Pospěch Karel | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Šindler Dušan | 0 | 0+0 | 0 |
14. | Hagen Daniel | 0 | 0+0 | 0 |
| Moravan
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Drastík Andreas | 0 | 6+5 | 11 |
2. | Šturma Radim | 6 | 4+2 | 6 |
3. | Hřivňacký Lukáš | 1 | 2+2 | 4 |
4. | Rychlý Radim | 0 | 2+1 | 3 |
5. | Michalčík Petr | 0 | 1+2 | 3 |
6. | Bořucký Roman | 0 | 1+1 | 2 |
7. | Hřivňacký Jiří | 1 | 1+1 | 2 |
8. | Samson Jaroslav | 0 | 1+0 | 1 |
9. | Samek Ondřej | 0 | 1+0 | 1 |
10. | Čogala Kamil | 2 | 0+1 | 1 |
11. | Schwacha Antonín | 0 | 0+1 | 1 |
12. | Hartoš Daniel | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Čech Zdeněk | 0 | 0+0 | 0 |
14. | Strouhal Lubomír | 2 | 0+0 | 0 |
15. | Lasák Zdeněk | 0 | 0+0 | 0 |
16. | Skypala Pavel | 0 | 0+0 | 0 |
17. | Wihoda Daniel | 0 | 0+0 | 0 |
|
Plzeň
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Přikryl Jan | 0 | 10+4 | 14 |
2. | Žídek Jan | 0 | 4+4 | 8 |
3. | Římský Jindřich | 1 | 5+1 | 6 |
4. | Latoň Martin | 0 | 5+0 | 5 |
5. | Latoň Radek | 0 | 0+5 | 5 |
6. | Lokoč Pavel | 2 | 2+2 | 4 |
7. | Kašparčík Lukáš | 0 | 0+3 | 3 |
8. | Latoň Petr | 2 | 0+2 | 2 |
9. | Dubčák Lukáš | 1 | 1+0 | 1 |
10. | Formánek Radim | 0 | 1+0 | 1 |
11. | Granzer Marek | 0 | 0+0 | 0 |
12. | Formánek Matěj | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Bechný Pavel | 0 | 0+0 | 0 |
| Predators
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Lokoč Marek | 0 | 3+1 | 4 |
2. | Steinwirth Libor | 0 | 1+3 | 4 |
3. | Konečný Roman | 0 | 3+0 | 3 |
4. | Vltavský Jiří | 2 | 0+2 | 2 |
5. | Kala Lukáš | 2 | 1+0 | 1 |
6. | Müller Martin | 0 | 0+1 | 1 |
7. | Fabián Martin | 0 | 0+1 | 1 |
8. | Okruhlica David | 0 | 0+0 | 0 |
9. | Hrbáč Michal | 0 | 0+0 | 0 |
10. | Schreier Jan | 0 | 0+0 | 0 |
11. | Ondrejo Dušan | 1 | 0+0 | 0 |
12. | Werner Lukáš | 2 | 0+0 | 0 |
13. | Ignác Rostislav | 0 | 0+0 | 0 |
14. | Zecha Zdeněk | 0 | 0+0 | 0 |
|
Výsledky posledních kol
15. kolo
Predators - Moravan 3:4, po s.n.
Body: Konečný Roman 1+2, Steinwirth Libor 1+0, Vltavský Jiří 1+0,
Ondrejo Dušan 0+1 - Schwacha Antonín 1+1, Bořucký Roman 1+0, Samek
Ondřej 1+0, Šturma Radim 1+0, Samson Jaroslav 0+1; vyloučení: Konečný
Roman +1, Samek Ondřej +1
Plzeň - Hněvošice 7:1,
Body: Přikryl Jan 3+0, Římský Jindřich 1+2, Latoň Radek 1+1,
Žídek Jan 1+1, Latoň Petr 1+0, Dubčák Lukáš 0+1, Latoň Martin 0+1 -
Pospěch Jan 1+0, Stříbný Marek 0+1; vyloučení: Hagen Daniel +1
14. kolo
Plzeň - Hasiči 19:4,
Body: Přikryl Jan 4+4, Římský Jindřich 4+4, Formánek Radim 4+1,
Latoň Martin 4+0, Lokoč Pavel 2+1, Granzer Marek 1+1, Formánek Matěj
0+5, Latoň Radek 0+1 - Bechný Bronislav 2+0, Bechný Vojta 1+0, Ciminga
Vítek 1+0, Vypala Libor 0+2, Riemel Daniel 0+1; vyloučení: Latoň Radek
+1, Macík Petr +1, Vypala Libor +1
Moravan - Hněvošice 3:0,
Body: Drastík Andreas 1+0, Hřivňacký Lukáš 1+0, Schwacha Antonín
1+0, Čech Zdeněk 0+1, Rychlý Radim 0+1, Samek Ondřej 0+1; vyloučení:
Hřivňacký Lukáš +1
13. kolo
Plzeň - Moravan 5:4, po s.n.
Body: Římský Jindřich 2+2, Přikryl Jan 2+1, Latoň Martin 1+1 -
Hřivňacký Jiří 2+0, Bořucký Roman 1+1, Šturma Radim 1+0, Schwacha
Antonín 0+1; vyloučení: Dubčák Lukáš +2, Žídek Jan +1, Hřivňacký Jiří
+1, Michalčík Petr +1, Samson Jaroslav +1, Strouhal Lubomír +1
Predators - Hasiči 6:2,
Body: Kala Lukáš 2+0, Konečný Roman 1+1, Ondrejo Dušan 1+1,
Steinwirth Libor 1+1, Werner Lukáš 1+1, Vltavský Jiří 0+2 - Macík Petr
1+0, Riemel Daniel 1+0, Ciminga Vítek 0+1, Hartmann Petr 0+1; vyloučení:
Lokoč Marek +1, Macík Petr +1, Vypala Libor +1
12. kolo
Hasiči - Hněvošice 2:3,
Body: Bechný Vojta 2+0, Černý Jonáš 0+2 - Pospěch Jan 1+1, Ulička
Radim 1+0, Ševior Pavel 1+0, Latka Patrik 0+1, Ševior Roman 0+1;
vyloučení: Macík Petr +2, Buchta René +1
Plzeň - Predators 6:3,
Body: Přikryl Jan 4+1, Římský Jindřich 1+2, Latoň Radek 1+1,
Lokoč Pavel 0+1 - Konečný Roman 2+0, Vltavský Jiří 1+0, Steinwirth Libor
0+2, Ondrejo Dušan 0+1; vyloučení: Müller Martin +1
11. kolo
Hněvošice - Predators 6:4,
Body: Pospěch Jan 2+4, Buchta Radek 2+2, Buchta René 1+0, Ševior
Pavel 1+0 - Steinwirth Libor 2+1, Konečný Roman 1+1, Vltavský Jiří 1+0,
Kala Lukáš 0+1; vyloučení: Vltavský Jiří +1
Moravan - Hasiči 8:1,
Body: Rychlý Radim 2+1, Hartoš Daniel 2+0, Bořucký Roman 1+1,
Michalčík Petr 1+0, Šturma Radim 1+0, Drastík Andreas 1+0, Hřivňacký
Lukáš 0+2, Čech Zdeněk 0+1, Samek Ondřej 0+1, Schwacha Antonín 0+1,
Lasák Zdeněk 0+1 - Hanke Ondřej 1+0, Ciminga Vítek 0+1; vyloučení:
Strouhal Lubomír +1, Hanke Ondřej +1
10. kolo
Plzeň - Hněvošice 6:8,
Body: Přikryl Jan 3+3, Římský Jindřich 3+3 - Ševior Roman 3+3,
Latka Patrik 2+2, Ševior Pavel 2+0, Buchta Radek 1+0, Buchta René 0+2;
vyloučení: Latoň Martin +1, Římský Jindřich +1, Latka Patrik +1, Ševior
Roman +1
Predators - Moravan 6:10,
Body: Lokoč Marek 2+2, Kala Lukáš 2+1, Steinwirth Libor 2+0,
Ondrejo Dušan 0+3 - Bořucký Roman 5+0, Drastík Andreas 3+1, Samek Ondřej
2+0, Čech Zdeněk 0+3, Hřivňacký Jiří 0+2, Schwacha Antonín 0+1;
vyloučení: Čech Zdeněk +1
9. kolo
Moravan - Hněvošice 3:2, po s.n.
Body: Šturma Radim 2+0, Michalčík Petr 1+0, Hřivňacký Jiří 0+1,
Samek Ondřej 0+1 - Pospěch Jan 1+0, Ševior Roman 1+0, Buchta Radek 0+1,
Stříbný Marek 0+1; vyloučení: Bořucký Roman +1, Pospěch Jan +1, Ulička
Radim +1
Plzeň - Hasiči 14:1,
Body: Přikryl Jan 3+2, Lokoč Pavel 3+1, Latoň Petr 3+0, Římský
Jindřich 2+4, Latoň Radek 2+2, Žídek Jan 1+1, Dubčák Lukáš 0+1 - Hanke
Ondřej 1+0; vyloučení: Lokoč Pavel +1, Kočí Aleš +1
8. kolo
Plzeň - Moravan 7:0,
Body: Přikryl Jan 2+1, Římský Jindřich 2+1, Žídek Jan 1+1,
Formánek Radim 1+0, Latoň Martin 1+0, Lokoč Pavel 0+2, Latoň Radek 0+1;
vyloučení: Schwacha Antonín +1
Predators - Hasiči 6:3,
Body: Steinwirth Libor 3+0, Konečný Roman 1+1, Vltavský Jiří 1+0,
Werner Lukáš 1+0, Kala Lukáš 0+2, Fabián Martin 0+1, Müller Martin 0+1,
Ondrejo Dušan 0+1 - Bechný Bronislav 1+1, Bechný Vojta 1+0, Hartmann
Petr 1+0, Ciminga Vítek 0+2
7. kolo
Plzeň - Predators 7:3,
Body: Římský Jindřich 3+0, Latoň Petr 1+1, Žídek Jan 1+1, Latoň
Martin 1+0, Lokoč Pavel 1+0, Latoň Radek 0+2, Přikryl Jan 0+1 -
Steinwirth Libor 2+0, Müller Martin 1+0, Kala Lukáš 0+2
Hasiči - Hněvošice 1:7,
Body: Ciminga Vítek 1+0, Macík Petr 0+1 - Ulička Radim 2+1,
Stříbný Marek 2+0, Buchta René 1+2, Latka Patrik 1+1, Ševior Pavel 1+1,
Pospěch Jan 0+1, Šindler Dušan 0+1
6. kolo
Hněvošice - Predators 6:1,
Body: Latka Patrik 1+1, Pospěch Jan 1+1, Ševior Pavel 1+1, Buchta
René 1+0, Ulička Radim 1+0, Ševior Roman 1+0, Šindler Dušan 0+2 -
Steinwirth Libor 1+0, Konečný Roman 0+1
Moravan - Hasiči 9:1,
Body: Drastík Andreas 4+2, Šturma Radim 1+2, Bořucký Roman 1+1,
Čech Zdeněk 1+1, Michalčík Petr 1+1, Samek Ondřej 1+0, Lasák Zdeněk 0+1 -
Ciminga Vítek 1+0, Bechný Vojta 0+1; vyloučení: Čech Zdeněk +2, Šturma
Radim +1
5. kolo
Plzeň - Hněvošice 4:3,
Body: Latoň Petr 3+0, Žídek Jan 1+1, Latoň Martin 0+1, Latoň
Radek 0+1 - Buchta Radek 1+0, Stříbný Marek 1+0, Ševior Pavel 1+0,
Pospěch Jan 0+1, Ulička Radim 0+1, Ševior Roman 0+1; vyloučení: Latoň
Petr +1, Žídek Jan +1
Predators - Moravan 1:6,
Body: Müller Martin 1+0, Lokoč Marek 0+1 - Šturma Radim 2+1,
Drastík Andreas 2+0, Michalčík Petr 1+1, Schwacha Antonín 1+0, Čech
Zdeněk 0+2, Hřivňacký Lukáš 0+1, Samson Jaroslav 0+1; vyloučení: Lokoč
Marek +1
4. kolo
Moravan - Hněvošice 0:1, po s.n.
Body: Pospěch Jan 1+0; vyloučení: Samson Jaroslav +3, Michalčík Petr +1, Šturma Radim +1, Pospěch Jan +1, Ševior Pavel +1
Plzeň - Hasiči 9:3,
Body: Římský Jindřich 4+0, Latoň Radek 2+2, Latoň Petr 1+4,
Formánek Matěj 1+0, Latoň Martin 1+0, Přikryl Jan 0+1 - Bechný Vojta
2+0, Kočí Aleš 1+0, Bechný Bronislav 0+1, Macík Petr 0+1, Vypala Libor
0+1
3. kolo
Plzeň - Moravan 2:5,
Body: Latoň Martin 1+0, Žídek Jan 1+0, Latoň Petr 0+1, Lokoč
Pavel 0+1 - Bořucký Roman 1+2, Skypala Pavel 1+2, Čech Zdeněk 1+0,
Rychlý Radim 1+0, Samson Jaroslav 1+0; vyloučení: Lasák Zdeněk +1,
Michalčík Petr +1
Predators - Hasiči 4:3, po s.n.
Body: Konečný Roman 2+0, Ignác Rostislav 1+0, Ondrejo Dušan 1+0,
Kala Lukáš 0+2, Zecha Zdeněk 0+1 - Ciminga Vítek 1+0, Černý Jonáš 1+0,
Riemel Daniel 1+0, Vypala Libor 0+2, Macík Petr 0+1; vyloučení: Bechný
Vojta +1, Ciminga Vítek +1
2. kolo
Plzeň - Predators 6:2,
Body: Římský Jindřich 2+1, Přikryl Jan 1+1, Žídek Jan 1+1, Latoň
Martin 1+0, Latoň Radek 0+1 - Kala Lukáš 1+0, Konečný Roman 1+0, Ondrejo
Dušan 0+1, Steinwirth Libor 0+1; vyloučení: Dubčák Lukáš +1, Lokoč
Marek +1
Hasiči - Hněvošice 0:6,
Body: Latka Patrik 1+2, Buchta René 1+1, Pospěch Jan 1+1, Ulička
Radim 1+1, Hagen Daniel 1+1, Stříbný Marek 1+0; vyloučení: Bechný
Bronislav +2
1. kolo
Hněvošice - Predators 4:3,
Body: Pospěch Jan 1+0, Ulička Radim 1+0, Ševior Roman 1+0,
Šindler Dušan 1+0, Buchta René 0+1, Latka Patrik 0+1 - Konečný Roman
3+0, Hrbáč Michal 0+1, Ondrejo Dušan 0+1, Vltavský Jiří 0+1; vyloučení:
Vltavský Jiří +1
Moravan - Hasiči 5:2,
Body: Čech Zdeněk 2+0, Samson Jaroslav 2+0, Rychlý Radim 1+0,
Drastík Andreas 0+2, Šturma Radim 0+2, Skypala Pavel 0+1 - Ciminga Vítek
1+1, Bechný Vojta 1+0, Bechný Bronislav 0+1; vyloučení: Čech Zdeněk +1
Tabulka
|
1. |
Plzeň |
12 |
9 |
1 |
0 |
2 |
92:37 |
29 |
2. |
Moravan |
12 |
7 |
2 |
2 |
1 |
57:31 |
27 |
3. |
Hněvošice |
12 |
7 |
1 |
1 |
3 |
47:34 |
24 |
4. |
Predators |
12 |
2 |
1 |
1 |
8 |
42:63 |
9 |
|
5. |
Hasiči |
12 |
0 |
0 |
1 |
11 |
23:96 |
1 |
Poznámka: zápasy, výhra (3 b)/výhra na samostatné nájezdy (2 b)/prohra na samostatné nájezdy (1 b)/prohra (0 b)
|
|
Kanadské bodování
1. | Římský Jindřich | 24+19 | 43 |
2. | Přikryl Jan | 22+15 | 37 |
3. | Konečný Roman | 12+6 | 18 |
4. | Pospěch Jan | 9+9 | 18 |
5. | Latoň Radek | 6+12 | 18 |
6. | Steinwirth Libor | 12+5 | 17 |
7. | Drastík Andreas | 11+5 | 16 |
8. | Bořucký Roman | 10+5 | 15 |
9. | Latoň Petr | 9+6 | 15 |
10. | Latoň Martin | 10+3 | 13 |
11. | Šturma Radim | 8+5 | 13 |
12. | Žídek Jan | 7+6 | 13 |
13. | Kala Lukáš | 5+8 | 13 |
14. | Latka Patrik | 5+8 | 13 |
15. | Lokoč Pavel | 6+6 | 12 |
| Nejlepší střelci
1. | Římský Jindřich | 24 |
2. | Přikryl Jan | 22 |
3. | Konečný Roman | 12 |
4. | Steinwirth Libor | 12 |
5. | Drastík Andreas | 11 |
6. | Bořucký Roman | 10 |
7. | Latoň Martin | 10 |
8. | Pospěch Jan | 9 |
9. | Latoň Petr | 9 |
10. | Šturma Radim | 8 |
11. | Žídek Jan | 7 |
12. | Ševior Pavel | 7 |
13. | Bechný Vojta | 7 |
14. | Latoň Radek | 6 |
15. | Lokoč Pavel | 6 |
| Nejlepší nahrávači
1. | Římský Jindřich | 19 |
2. | Přikryl Jan | 15 |
3. | Latoň Radek | 12 |
4. | Pospěch Jan | 9 |
5. | Ondrejo Dušan | 9 |
6. | Kala Lukáš | 8 |
7. | Latka Patrik | 8 |
8. | Čech Zdeněk | 8 |
9. | Konečný Roman | 6 |
10. | Latoň Petr | 6 |
11. | Žídek Jan | 6 |
12. | Lokoč Pavel | 6 |
13. | Buchta René | 6 |
14. | Steinwirth Libor | 5 |
15. | Drastík Andreas | 5 |
| Nejtrestanější hráči
1. | Čech Zdeněk | 4 |
2. | Macík Petr | 4 |
3. | Samson Jaroslav | 4 |
4. | Dubčák Lukáš | 3 |
5. | Lokoč Marek | 3 |
6. | Michalčík Petr | 3 |
7. | Bechný Bronislav | 2 |
8. | Pospěch Jan | 2 |
9. | Strouhal Lubomír | 2 |
10. | Vltavský Jiří | 2 |
11. | Vypala Libor | 2 |
12. | Žídek Jan | 2 |
13. | Šturma Radim | 2 |
14. | Bechný Vojta | 1 |
15. | Bořucký Roman | 1 |
| Nejslušnější tým
1. | Predators | 7 |
2. | Hněvošice | 8 |
3. | Plzeň | 10 |
4. | Hasiči | 12 |
5. | Moravan | 21 |
|
Hasiči
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Ciminga Vítek | 1 | 5+5 | 10 |
2. | Bechný Vojta | 1 | 7+1 | 8 |
3. | Bechný Bronislav | 2 | 3+3 | 6 |
4. | Vypala Libor | 2 | 0+5 | 5 |
5. | Macík Petr | 4 | 1+3 | 4 |
6. | Riemel Daniel | 0 | 2+1 | 3 |
7. | Černý Jonáš | 0 | 1+2 | 3 |
8. | Hanke Ondřej | 1 | 2+0 | 2 |
9. | Hartmann Petr | 0 | 1+1 | 2 |
10. | Kočí Aleš | 1 | 1+0 | 1 |
11. | Dedek Lukáš | 0 | 0+0 | 0 |
12. | Ryba René | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Kremser Petr | 0 | 0+0 | 0 |
14. | Ulička Michal | 0 | 0+0 | 0 |
| Hněvošice
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Pospěch Jan | 2 | 9+9 | 18 |
2. | Latka Patrik | 1 | 5+8 | 13 |
3. | Ševior Roman | 1 | 6+5 | 11 |
4. | Buchta René | 1 | 4+6 | 10 |
5. | Ševior Pavel | 1 | 7+2 | 9 |
6. | Ulička Radim | 1 | 6+3 | 9 |
7. | Buchta Radek | 0 | 4+3 | 7 |
8. | Stříbný Marek | 0 | 4+2 | 6 |
9. | Šindler Dušan | 0 | 1+3 | 4 |
10. | Hagen Daniel | 1 | 1+1 | 2 |
11. | Konečný Radek | 0 | 0+0 | 0 |
12. | Hanzlík Marian | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Vavřinčík David | 0 | 0+0 | 0 |
14. | Pospěch Karel | 0 | 0+0 | 0 |
| Moravan
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Drastík Andreas | 0 | 11+5 | 16 |
2. | Bořucký Roman | 1 | 10+5 | 15 |
3. | Šturma Radim | 2 | 8+5 | 13 |
4. | Čech Zdeněk | 4 | 4+8 | 12 |
5. | Samek Ondřej | 1 | 4+3 | 7 |
6. | Schwacha Antonín | 1 | 3+4 | 7 |
7. | Rychlý Radim | 0 | 4+2 | 6 |
8. | Michalčík Petr | 3 | 4+2 | 6 |
9. | Samson Jaroslav | 4 | 3+2 | 5 |
10. | Hřivňacký Jiří | 1 | 2+3 | 5 |
11. | Hřivňacký Lukáš | 1 | 1+3 | 4 |
12. | Skypala Pavel | 0 | 1+3 | 4 |
13. | Hartoš Daniel | 0 | 2+0 | 2 |
14. | Lasák Zdeněk | 1 | 0+2 | 2 |
15. | Wihoda Daniel | 0 | 0+0 | 0 |
16. | Strouhal Lubomír | 2 | 0+0 | 0 |
17. | Čogala Kamil | 0 | 0+0 | 0 |
| Plzeň
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Římský Jindřich | 1 | 24+19 | 43 |
2. | Přikryl Jan | 0 | 22+15 | 37 |
3. | Latoň Radek | 1 | 6+12 | 18 |
4. | Latoň Petr | 1 | 9+6 | 15 |
5. | Latoň Martin | 1 | 10+3 | 13 |
6. | Žídek Jan | 2 | 7+6 | 13 |
7. | Lokoč Pavel | 1 | 6+6 | 12 |
8. | Formánek Radim | 0 | 5+1 | 6 |
9. | Formánek Matěj | 0 | 1+5 | 6 |
10. | Granzer Marek | 0 | 1+1 | 2 |
11. | Dubčák Lukáš | 3 | 0+2 | 2 |
12. | Kašparčík Lukáš | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Bechný Pavel | 0 | 0+0 | 0 |
| Predators
|
|
V |
G+A |
B |
1. | Konečný Roman | 1 | 12+6 | 18 |
2. | Steinwirth Libor | 0 | 12+5 | 17 |
3. | Kala Lukáš | 0 | 5+8 | 13 |
4. | Ondrejo Dušan | 0 | 2+9 | 11 |
5. | Vltavský Jiří | 2 | 4+3 | 7 |
6. | Lokoč Marek | 3 | 2+3 | 5 |
7. | Werner Lukáš | 0 | 2+1 | 3 |
8. | Müller Martin | 1 | 2+1 | 3 |
9. | Ignác Rostislav | 0 | 1+0 | 1 |
10. | Fabián Martin | 0 | 0+1 | 1 |
11. | Hrbáč Michal | 0 | 0+1 | 1 |
12. | Zecha Zdeněk | 0 | 0+1 | 1 |
13. | Schreier Jan | 0 | 0+0 | 0 |
14. | Okruhlica David | 0 | 0+0 | 0 |
|