1. | HC Keramika Plzeň | 12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 101:43 | 31 |
2. | PHC Quebec Nordiques | 12 | 10 | 0 | 0 | 2 | 103:32 | 30 |
3. | SK Moravan | 12 | 6 | 1 | 0 | 5 | 92:69 | 20 |
4. | HBC Hněvošice | 12 | 6 | 0 | 1 | 5 | 56:45 | 19 |
5. | Predators | 12 | 4 | 1 | 0 | 7 | 48:76 | 14 |
6. | NHK Lazaret 2003 | 12 | 3 | 0 | 0 | 9 | 50:79 | 9 |
7. | Hasiči | 12 | 1 | 0 | 0 | 11 | 43:149 | 3 |
14. kolo | HC Keramika Plzeň vs. PHC Quebec Nordiques - 0:12
Bodování: J. Pospěch 3+1, P. Latoň 3+0, P. Drabčík 2+1, L. Hřivňacký 2+1, R. Latoň 1+1, L. Kašparčík 1+0, L. Bielák 0+2, P. Michalčík 0+2, J. Přikryl 0+2; vyloučení: M. Latoň +1 | Predators vs. SK Moravan - 7:5
Bodování: J. Papež 3+3, J. Salzman 1+1, J. Vltavský 1+1, Z. Zecha 1+0, M. Lokoč 1+0, R. Janiga 0+1 - R. Bořucký 2+2, P. Skypala 1+1, D. Hartoš 1+0, D. Laryš 1+0, D. Sicha 0+2; vyloučení: Z. Lasák +1 | NHK Lazaret 2003 vs. Hasiči - 17:6
Bodování: M. Vavřinčík 5+1, J. Laryš 4+3, J. Bolacký 3+4, J. Hřivňacký 3+0, A. Schwacha 1+1, M. Černý 1+1, M. Fabián 0+1 - J. Samson 3+2, O. Seidler 2+0, P. Kurtin 1+0, M. Benek 0+2, P. Hartmann 0+1; vyloučení: J. Bolacký +1 | |
13. kolo | PHC Quebec Nordiques vs. Predators - 13:1
Bodování: L. Kašparčík 4+0, A. Seibert 2+1, P. Michalčík 2+0, L. Bielák 1+3, J. Přikryl 1+2, R. Latoň 1+2, P. Latoň 1+1, P. Drabčík 1+0, L. Hřivňacký 0+2, J. Pospěch 0+2 - J. Vltavský 1+0, J. Salzman 0+1 | HBC Hněvošice vs. HC Keramika Plzeň - 3:6
Bodování: Radim Ulička 1+0, J. Sollich 1+0, M. Hanzlík 1+0, R. Buchta 0+1, P. Homola 0+1, J. Stříbný 0+1 - R. Müller 2+0, M. Jadrný 1+1, M. Ulička 1+1, D. Kubela 1+0, M. Latoň 1+0, P. Vavřinčík 0+2, P. Lokoč 0+1, T. Pardy 0+1; vyloučení: M. Hanzlík +1, P. Vavřinčík +1 | SK Moravan vs. NHK Lazaret 2003 - 1:6
Bodování: D. Laryš 1+0, Z. Lasák 0+1 - M. Vavřinčík 1+1, A. Schwacha 1+1, M. Fabián 1+1, J. Bolacký 1+0, J. Hřivňacký 1+0, J. Laryš 1+0, M. Černý 0+2 | |
12. kolo | NHK Lazaret 2003 vs. PHC Quebec Nordiques - 4:6
Bodování: A. Schwacha 2+0, J. Hřivňacký 1+1, M. Fabián 1+1, P. Czichos 0+2 - J. Pospěch 2+0, P. Latoň 2+0, L. Bielák 1+1, L. Hřivňacký 1+1, L. Kašparčík 0+2, R. Latoň 0+1, A. Seibert 0+1 | Hasiči vs. SK Moravan - 5:24
Bodování: J. Ballok 2+0, P. Hartmannn 1+2, J. Herych 1+1, P. Ballok 1+0, M. Benek 0+1, P. Kurtin 0+1 - R. Bořucký 7+5, D. Hartoš 7+0, P. Skypala 3+8, O. Samek 3+4, Z. Čech 3+3, R. Rychlý 1+2; vyloučení: J. Ballok +1, P. Ballok +1+do konce | Predators vs. HBC Hněvošice - 1:4
Bodování: L. Werner 1+0, J. Salzman 0+1 - J. Sollich 2+1, D. Buchta 1+1, M. Hanzlík 1+0, D. Vavřinčík 0+1; vyloučení: Z. Zecha +1, M. Hanzlík +1, P. Homola +1 | |
11. kolo | HC Keramika Plzeň vs. Predators - 3:4
Bodování: V. Jadrný 1+0, Z. Klein 1+0, R. Müller 1+0, D. Kubela 0+1, T. Pardy 0+1, P. Vavřinčík 0+1 - Z. Zecha 2+1, J. Salzman 1+0, J. Papež 1+0, M. Lokoč 0+1; vyloučení: P. Lokoč +1, M. Lokoč +1 | HBC Hněvošice vs. NHK Lazaret 2003 - 9:1
Bodování: Sollich 2+2, R. Buchta 2+0, P. Homola 2+0, Rostislav Ulička 1+1, Radim Ulička 1+0, L. Ricka 1+0, L. Stříbný 0+2, J. Stříbný 0+1, M. Hanzlík 0+1 - J. Hřivňacký 1+0, A. Schwacha 0+1; vyloučení: M. Hanzlík +1, P. Homola +1, Radim Ulička +1, D. Švan +1+do konce, M. Černý +2+do konce, J. Hřivňacký +2, R. Hřivňacký +1 | PHC Quebec Nordiques vs. Hasiči - 9:1
Bodování: L. Kašparčík 2+1, P. Latoň 2+0, P. Drabčík 1+2, L. Hřivňacký 1+1, P. Michalčík 1+1, J. Pospěch 1+1, R. Latoň 1+0, L. Bielák 0+2, A. Seibert 0+1 - P. Fabián ml. 1+0, P. Fabián st. 0+1 - vyloučení: P. Hartmann +1 | |
10. kolo | Hasiči vs. HBC Hněvošice - 2:12
Bodování: J. Ballok 1+0, R. Ryba 1+0, M. Benek 0+1, P. Kurtin 0+1 - P. Homola 2+2, M. Hanzlík 2+2, Rostislav Ulička 2+1, J. Sollich 2+0, R. Buchta 1+2, D. Buchta 1+1, Radim Ulička 1+0, J. Gebauer 1+0, T. Bolacký 0+1, J. Stříbný 0+1; vyloučení: J. Ballok +1, P. Kurtin +1, L. Ricka +1, D. Vavřinčík +1 | SK Moravan vs. PHC Quebec Nordiques - 11:3
Bodování: D. Hartoš 5+1, R. Bořucký 3+4, R. Šturma 3+1, P. Skypala 0+3, D. Laryš 0+1 - R. Latoň 2+0, P. Drabčík 1+0, J. Přikryl 0+2; vyloučení: R. Chudoba +1, L. Bielák +1, A. Seibert +1 | NHK Lazaret 2003 vs. HC Keramika Plzeň - 1:9
Bodování: M. Fabián 1+0, M. Černý 0+1 - T. Pardy 2+1, V. Jadrný 1+3, Z. Klein 1+2, M. Ulička 1+2, D. Kubela 1+1, M. Latoň 1+0, P. Lokoč 1+0, R. Müller 1+0; vyloučení: J. Bolacký +1, M. Vavřinčík +1, D. Kubela +1, R. Müller +1 | |
9. kolo | HBC Hněvošice vs. SK Moravan - 4:5
Bodování: T. Bolacký 1+1, P. Homola 1+0, Radim Ulička 1+0, L. Vehovský 1+0, R. Buchta 0+1, L. Stříbný 0+1 - P. Skypala 1+1, D. Wihoda 1+0, R. Rychlý 1+0, D. Laryš 1+0, R. Bořucký 1+0, D. Hartoš 0+2, R. Šturma 0+1; vyloučení: D. Sicha +1 | HC Keramika Plzeň vs. Hasiči - 20:0
Bodování: M. Jadrný 5+4, R. Müller 3+3, V. Jadrný 3+2, M. Latoň 3+1, D. Kubela 2+1, M. Ulička 1+4, Z. Klein 1+2, T. Pardy 1+2, P. Vavřinčík 1+1; vyloučení: P. Ballok +1 | Predators vs. NHK Lazaret 2003 - 5:7
Bodování: Z. Zecha 2+0, J. Salzman 1+0, M. Müller 1+0, M. Lokoč 1+0, R. Kriebel 0+1, J. Hanel 0+1 - J. Bolacký 3+0, P. Czichos 2+0, M. Vavřinčík 1+2, A. Schwacha 1+0, J. Hřivňacký 0+1; vyloučení: J. Hanel +2, P. Czichos +1, J. Hřivňacký +1 | |
8. kolo | Hasiči vs. Predators - 4:9
Bodování: J. Samson 2+0, P. Fabián 1+2, R. Hanke 1+0, P. Kurtin 0+1 - Z. Zecha 3+2, L. Werner 2+2, J. Vltavský 2+0, M. Lokoč 1+2, J. Salzman 1+0, R. Kriebel 0+1; vyloučení: M. Benek +2+do konce, P. Ballok +1, L. Werner +1, R. Kriebel +1, T. Kremser +1 | SK Moravan vs. HC Keramika Plzeň - 4:9
Bodování: D. Hartoš 2+1, D. Laryš 1+1, R. Bořucký 1+0, R. Rychlý 0+1 - M. Jadrný 3+0, R. Müller 2+0, P. Lokoč 1+1, D. Kubela 1+1, V. Jadrný 1+1, M. Ulička 1+0, M. Latoň 0+2, P. Vavřinčík 0+1; vyloučení: M. Granzer +1 | PHC Quebec Nordiques vs. HBC Hněvošice - 10:0
Bodování: L. Kašparčík 3+0, R. Latoň 2+1, J. Pospěch 1+2, P. Latoň 1+1, P. Drabčík 1+1, J. Přikryl 1+0, A. Seibert 1+0, L. Bielák 0+1, L. Hřivňacký 0+1 | |
7. kolo | PHC Quebec Nordiques vs. HC Keramika Plzeň - 3:4
Bodování: L. Kašparčík 1+0, P. Latoň 1+0, R. Latoň 1+0, J. Pospěch 0+1, J. Přikryl 0+1 - V. Jadrný 1+0, M. Latoň 1+0, P. Lokoč 1+0, M. Ulička 1+0, D. Kubela 0+1, T. Pardy 0+1; vyloučení: P. Lokoč +1 | Hasiči vs. NHK Lazaret 2003 - 5:4
Bodování: J. Samson 2+0, P. Ballok 1+2, J. Ballok 1+0, M. Benek 1+0, P. Fabián st. 0+1, R. Hanke 0+1, P. Kurtin 0+1 - M. Fabián 2+0, M. Černý 1+0, J. Hřivňacký 1+0, P. Czichos 0+2, A. Schwacha 0+2; vyloučení: R. Hřivňacký +1 | SK Moravan vs. Predators - 8:4
Bodování: R. Bořucký 3+2, J. Pardy 2+0, R. Šturma 1+0, D. Hartoš 1+0, R. Chudoba 1+1, D. Sicha 0+3 - M. Lokoč 2+0, R. Kriebel 1+0, J. Papež 1+0, L. Werner 0+2, J. Vltavský 0+1, Z. Zecha 0+1; vyloučení: Z. Čech +1 | |
6. kolo | NHK Lazaret 2003 vs. SK Moravan - 3:5
Bodování: M. Fabián 2+0, M. Vavřinčík 1+0, J. Bolacký 0+1, A. Godovský 0+1, J. Hřivňacký 0+1 - R. Rychlý 2+1, R. Bořucký 2+0, D. Hartoš 1+1, J. Pardy 0+2; vyloučení: J. Hřivňacký +2 | Predators vs. PHC Quebec Nordiques - 3:10
Bodování: J. Vltavský 1+0, R. Kriebel 1+0, R. Janiga 0+1 - J. Pospěch 4+0, P. Latoň 3+1, R. Latoň 1+2, L. Hřivňacký 1+1, P. Michalčík 1+0, L. Kašparčík 0+4; vyloučení: J. Hřivňacký +1 | HC Keramika Plzeň vs. HBC Hněvošice - 4:3
Bodování: M. Jadrný 1+2, M. Latoň 1+1, D. Kubela 1+0, T. Pardy 1+0 - M. Hanzlík 2+0, D. Buchta 1+0, T. Bolacký 0+1, L. Stříbný 0+1, Radim Ulička 0+1; vyloučení: M. Ulička +2, M. Jadrný +1, D. Buchta +1, M. Hanzlík +1, L. Majvalder +1, D. Švan +1 | |
5. kolo | PHC Quebec Nordiques vs. NHK Lazaret 2003 - 13:1
Bodování: A. Seibert 3+1, P. Latoň 2+3, J. Pospěch 2+2, P. Michalčík 2+0, L. Kašparčík 2+1, R. Latoň 1+2, P. Drabčík 1+0, L. Hřivňacký 0+4 - Vavřinčík M. 1+0, A. Schwacha 0+1 | HBC Hněvošice vs. Predators - 3:2
Bodování: T. Bolacký 1+0, P. Homola 1+0, L. Stříbný 1+0, Radim Ulička 0+2, D. Buchta 0+1 - J. Vltavský 1+0, Z. Zecha 1+0, J. Salzman 0+1; vyloučení: D. Buchta +1, P. Homola +1+do konce utkání, jeden zápas STOP - T. Kremser +1, R. Kriebel +1 | SK Moravan vs. Hasiči - 15:7
Bodování: Z. Čech 4+1, R. Bořucký 3+5, D. Hartoš 3+3, J. Pardy 2+1, D. Sicha 1+2, D. Laryš 1+0, O. Samek 1+0, D. Wihoda 0+3 - P. Ballok 2+0, P. Kurtin 1+2, O. Seidler 1+2, J. Ballok 1+1, M. Benek 1+1, P. Hartmann 1+0, J. Herych 0+1 | |
4. kolo | NHK Lazaret 2003 vs. HBC Hněvošice - 1:3
Bodování: Knop P. 1+0 - D. Buchta 1+0, M. Hanzlík 1+0, J. Stříbný 1+0, P. Homola 0+1, Rostislav Ulička 0+1, L. Vehovský 0+1; vyloučení: P. Czichoz +1, M. Černý +1 - L. Stříbný +1, D. Vavřinčík +1 | Predators vs. HC Keramika Plzeň - 1:12
Bodování: T. Kremser 1+0, J. Salzman 0+1 - M. Latoň 3+2, R. Müller 3+1, P. Lokoč 2+0, V. Jadrný 1+2, D. Kubela 1+2, M. Ulička 1+2, P. Vavřinčík 1+1; vyloučení: Werner L. +1 | Hasiči vs. PHC Quebec Nordiques - 2:9
Bodování: P. Fabián 1+1, J. Ballok 1+0, J. Samson 0+1 - R. Latoň 3+1, A. Seibert 3+1, L. Kašparčík 1+1, P. Drabčík 1+0, J. Pospěch 1+0, P. Latoň 0+2, L. Bielák 0+1, L. Hřivňacký 0+1, P. Michalčík 0+1; vyloučení: R. Latoň +1 | |
3. kolo | HBC Hněvošice vs. Hasiči - 9:1
Bodování: Buchta R. 3+0, Ricka L. 2+0, Buchta D. 1+1, Majvalder L. 1+1, Homola P. 1+1, Bolacký T. 1+0, Ulička R. 0+2, Stříbný Z. 0+1, Stříbný J. 0+1, Hanzlík M. 0+1 - Ballok J. 1+0, Herych J. 0+1; vyloučení: Ballok P. +1 | PHC Quebec Nordiques vs. SK Moravan - 11:2
Bodování: Latoň P. 3+0, Latoň R. 3+0, Drabčík P. 2+0, Kašparčík L. 1+3, Pospěch J. 1+1, Bielák L. 1+0, Michalčík P. 0+1 - Bořucký R. 1+0, Wihoda D. 1+0, Chudoba R. 0+1, Laryš D. 0+1 | HC Keramika Plzeň vs. NHK Lazaret 2003 - 13:4
Bodování: Jadrný M. 3+0, Vavřinčík P. 2+2, Pardy T. 2+1, Müller R. 2+1, Jadrný V. 2+1, Kubela D. 1+1, Lokoč P. 1+0, Ulička M. 0+3, Latoň M. 0+2 - Fabián M. 3+0, Vavřinčík M. 1+2, Schwacha A. 0+1, Hřivňacký R. 0+1; vyloučení: Bolacký J. +1 | |
2. kolo | SK Moravan vs. HBC Hněvošice - 8:3
Bodování: Bořucký R. 4+1, Wihoda D. 2+1, Hartoš D. 1+3, Laryš D. 1+1, , Rychlý R. 0+1, Samek O. 0+2 - Buchta D. 1+1, Hanzlík M. 1+0, Stříbný L. 1+0, Homola P. 0+1, Ulička R. 0+1; Vyloučení: Wihoda D. +1 - Hanzlík M. +1, Stříbný L. +1 | Hasiči vs. HC Keramika Plzeň - 4:14
Bodování: Fabián P. 2+0, Ballok P. 1+1, Ballok J. 1+0, Samson J. 0+2, Kurtin P. 0+1 - Jadrný M. 2+3, Jadrný V. 1+2, Kubela D. 1+1, Latoň M. 3+1, Lokoč P. 1+1, Müller R. 3+2, Ulička M. 2+2, Vavřinčík P. 1+0; vyloučení: Ballok P. +1, Herych J. +1, Lokoč P. +1 | NHK Lazaret 2003 vs. Predators - 1:4
Bodování: Hřivňacký R. 1+0, Fabián M. 0+1 - Salzman J. 2+1, Werner L. 1+1, Kriebel R. 1+0, Kremser T. 0+1, Zecha Z. 0+1 | |
1. kolo | Predators vs. Hasiči - 7:6
Bodování: Zecha Z. 3+1, Werner L. 2+0, Kriebel R. 1+2, Vltavský J. 1+0, Lokoč M. 0+2, Kremser T. 0+1 - Samson J. 2+1, Kurtin P. 2+0, Herych J. 1+2, Hanke R. 1+0; Vyloučení: Kriebel R. - Ballok P., Benek M. | HC Keramika Plzeň vs. SK Moravan - 7:4
Bodování: Latoň M. 3+1, Kubela D. 2+1, Pardy T. 1+0, Jadrný V. 1+1, Jadrný M. 0+2, Müller R. 0+1 - Pardy J. 3+0, Rychlý R. 1+0, Laryš D. 0+1, Hartoš D. 0+1, Bořucký J. 0+1 | HBC Hněvošice vs. PHC Quebec Nordiques - 3:4
Bodování: Homola P. 2+0, Hanzlík M. 1+1, Buchta D. 0+1, Ulička Radim 0+1 - Latoň P. 2+0, Hřivňacký L. 1+0, Pospěch 1+0, Latoň R. 0+3, Kašparčík L. 0+1 |
Kanadské bodování
| Nejlepší střelci
| Nejlepší nahrávači
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nejtrestanější hráči
| Nejslušnější tým
|
Bodování - PHC Quebec
| Bodování - Predators
| Bodování - NHK Lazaret 2003
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bodování - HC Keramika Plzeň
| Bodování - SK Moravan
| Bodování - Hasiči
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bodování - HBC Hněvošice
|
PHC Quebec Nordiques - HC Keramika PlzeňStav série: 0:2První zápas: 2:3 Bodování: J. Přikryl 1+0, R. Latoň 1+0, L. Kašparčík 0+2 – V. Jadrný 1+1, M. Latoň 1+0, T. Pardy 1+0, M. Jadrný 0+1, M. Ulička 0+1 Vyloučení: R. Latoň +2, J. Přikryl +1, M. Ulička +1 Druhý zápas: 1:5 Bodování: M. Jadrný 1+1, T. Pardy 1+1, Z. Klein 1+0, M. Latoň 1+0, M. Ulička 1+0, V. Jadrný 0+1 - P. Latoň 1+0, R. Latoň 0+1 |
SK Moravan - HBC Hněvošice 6:3Bodování: R. Šturma 2+1, R. Chudoba 2+0, D. Laryš 1+1, P. Skypala 1+1, R. Rychlý 0+2, O. Samek 0+1 – M. Hanzlík 2+0, R. Buchta 1+0, D. Buchta 0+1, P. Homola 0+1, Radim Ulička 0+1Vyloučení: D. Laryš +2, D. Buchta +1, R. Buchta +1, P. Homola +1, R. Konečný +1 |
PHC Quebec Nordiques – SK MoravanStav série: 1:1První zápas: 1:0, po prodloužení Bodování: P. Latoň 1+0, J. Pospěch 0+1 Vyloučení: P. Michalík +1 – R. Chudoba +1, D. Hartoš +1, P. Skypala +1 Druhý zápas: 2:3 Bodování: P. Latoň 1+0, R. Latoň 1+0, L. Kašparčík 0+1, J. Pospěch 0+1 – R. Bořucký 1+1, P. Skypala 1+1, R. Rychlý 1+0, R. Šturma 0+1 Vyloučení: J. Pospěch +3, L. Hřivňacký +1, R. Latoň +1, P. Michalík +1, R. Steuer +1+do konce – Z. Čech +2 Třetí zápas: 1:0, po prodloužení Bodování: R. Latoň 1+0 |
HC Keramika Plzeň – HBC HněvošiceStav série: 2:0První zápas: 7:3 Bodování: M. Latoň 3+0, M. Ulička 1+2, T. Pardy 1+0, R. Müller 1+0, D. Kubela 1+0, M. Jadrný 0+3 – D. Buchta 1+0, J. Sollich 1+0, Radim Ulička 1+0, R. Buchta 0+1, M. Hanzlík 0+2 Druhý zápas: 6:5 Bodování: T. Pardy 3+1, V. Jadrný 2+0, M. Latoň 1+3 – R. Buchta 2+2, Radim Ulička 2+1, J. Sollich 1+0, D. Buchta 0+1, R. Konečný 0+1 Vyloučení: R. Konečný +1 |
Predators - Lazaret 12:4
Bodování: J. Papež 5+1, Z. Zecha 2+3, J. Vltavský 2+3, M. Lokoč 1+1, J. Salzman 1+1, L. Werner 1+0 – J. Bolacký 2+0, M. Černý 2+0, M. Fabián 0+3, A. Schwacha 0+1; vyloučení: M. Černý +1
Kanadské bodování
| Nejlepší střelci
| Nejlepší nahrávači
|
Bodování - PHC Quebec
| Bodování - HC Keramika Plzeň
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bodování - SK Moravan
| Bodování - HBC Hněvošice
|